Termix Termix komentáře u knih

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Tuto knihu jsem doslova hltala, jedna z nejlepších, co jsem četla. Většinu čtenářů asi nenadchla tolik, jako mě, ale já takovéhle příběhy miluju. Naprosto super nápad - spojení romantiky, každodenního života, záhady a perfektní propojení postav. Určitě si přečtu další autorovy knížky!

26.06.2016 5 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Tahle kniha byla vážně báječná. Dovoluji si říct, že druhá nejlepší, co jsem četla. Byla jsem knihou velmi příjemně překvapena.
Oslnil mě styl autorova psaní, stránky hodné deprese smíšené se spoustou ironie a duševního optimismu. Od začátku víš, jak to celé zkončí, a to tě nutí číst dál.
S Paolou jsem se ztotožnila v lásce k Malému Princi. Hlavní hrdina zase dokázal ukázat, jak si užívat života i v posledních chvílích a nezapomínat, jak je důležité udržet si optimismus a smysl pro humor.
I když se jedná o knihu pojednávající o smrti, resp. o posledních dnech před ní, není depresivní, ale spíš ukazující, proč žít život na plno.
Pro mě kniha jednoduše báječná, určitě se k ní vrátím, 5*!

10.05.2015 5 z 5

Deník strážného anděla Deník strážného anděla Carolyn Jess-Cooke

Námět knihy mi přišel velice zajímavý. Pár věcí, které mě na knížce mrzely: ty pravopisné chyby! a konec příběhu. Autorčin styl psaní mě moc nenadchl. Příběh, děj byl opravdu jedinečný a byl super. Kdyby bylo méně těch překladových chybek a vylepšený konec, byla by knih ještě lepší. :)

08.01.2015 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem dočetla před pár dny jako povinnou četbu. Moc se mi líbila; cestování Malého prince, setkání v poušti, prostě skvělá, dojemná, poutavá. :) Určitě se k ní zase vrátím a přečtu znova. Doporučuji nejen jako povinnou četbu.. :)

16.02.2013 5 z 5

Kiki Strike ve Stínovém městě Kiki Strike ve Stínovém městě Kirsten Miller

Kniha byla příběhem naprosto úžasná, překvapila mě a hlavně mě bavila! Děj knihy byl úžasný, hlavní hrdinky také, prostě úžasná kniha! :) Vážně doporučuju! :)

05.01.2013 4 z 5

O čarodějce, která zaspala století O čarodějce, která zaspala století Iva Vávrová

Vcelku vtipná a hezká kniha, dobrá dětská pohádka :) Doporučuju třeba pro menší děti.. :) xx

21.10.2012 3 z 5

Předtuchy Předtuchy Jude Watson

Skvělá kniha! Napínavá, dobrodružná, vážně naprosto skvělá! Tenhle příběh odvážné a chytré Gracie a dalších se mi fakt moc líbil. Doporučuju! ;) xx

21.10.2012 4 z 5

Skellig Skellig David Almond

Dobrá kniha, dobrý příběh.. Moc se mi líbila.. :) xx

21.10.2012 4 z 5

Tereza, terč pomsty Tereza, terč pomsty Věra Řeháčková

Dobrá kniha, moc se mi líbila, ne nejdokonalejší, ale vážně dobrá.. Skvělý příběh.. Doporučuji! ;) xx

20.10.2012 4 z 5