TerMa TerMa komentáře u knih

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

taková oddechovka, ale nijak mě nenadchla. nemyslím si že budu číst další díly. Hodně mi vadili nesrovnalosti v textu.

12.08.2023 3 z 5

Tulák Tulák Rosanne Parry

Bála jsem se že to bude hodně podobné Bílému Tesákovy, jsem moc ráda že jsem se mýlila. Četlo se to samo a táhlo mě číst dál a dál. moc příjemné počtení

15.12.2022 5 z 5

Láska přichází po špičkách Láska přichází po špičkách Janette Oke

Knížka se mi moc líbila, i když nejsem zrovna věřící, nijak mi to v příběhu nevadilo. Myslím si že v té době se lidé hodně obraceli k bohu. Možná mohli některé věci být více rozvedené, ale četlo se to lehce a moc mě to bavilo.

06.12.2022 5 z 5

Vysněný valčík Vysněný valčík Catherine Anderson

Nádherná knížka, potkala jsem ji tak trošku omylem a moc se mi líbí, určitě se k ni budu vracet. Byl smích a i slzičky. DOPORUČUJI

12.07.2022 5 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Nádherný příběh, v druhé části jsem se úplně modlila v dobrý konec a slzičky káply

02.06.2022 5 z 5

Palomino Palomino Danielle Steel

Z knihy jsem nadšená, nádherný příběh i slza ukápla, dobře se četla a DOPORUČUJI

16.04.2022 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Nádherná knížky, zamilovala jsem se do ni hned v prvních kapitolách, kdy soucitite s hlavni hrdinkou a menite názor na Jetha v nenávist a lásku, předvídatelný konec ale ničemu to na příběhu neubírá. Tato knížka bude mít misto v mé knihovně a rozhodně ne jenom jednou čtená. DOPORUČUJI a přeji příjemné čtení

07.04.2022 5 z 5

Královské srdce Královské srdce Jana Hoch

Nádherný příběh, jiný než ostatní, pomalu jsem knížku nemohla ani odložit, těším se na pokračování

04.04.2022 5 z 5

Amaris: S větrem o závod Amaris: S větrem o závod Maren Dammann

Knížka se mi moc líbila, krásný příběh a moc dobře se četla. Doporučuji

02.04.2022 5 z 5