Terina1 Terina1 komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Je to ctive, jednoduché. Ale vadí mi, ze Hartl vysvětluje všechny myšlenkové pochody postav do detailu, takže nezbývá místo pro interpretaci čtenáře. Většinu knihy jsem tak nějak tusila, co se stane dal. Je to příjemné a jednoduché čtení, když chce člověk vypnout, vracet se k tomu už rozhodne nebudu.

28.10.2018 2 z 5

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Naprosto nepravděpodobné situace, blbe dialogy, nebyla dobře rozpracována psychologie postav. První polovina knihy byla slibná, ale pak se z Konráda stal nesnesitelný spratek, aniž bych chápala proč (jeho rodinna situace nebo jeho způsob uvažování nebyl dostatečně rozveden, aby to nějak vysvětlovalo jeho chování). To co zažíval, je naprosto pritazene za vlasy a nakonec se z toho stala taková česká telenovela. Docetla jsem to jen kvůli tomu, ze už jsem byla za polovinou, když mě to šílene znechutilo a taky proto, ze to aspoň sedelo do čtenářské vyzvy (kniha od ženské autorky s hlavní mužskou postavou). Za mě první přečtena kniha od autorky a nejspíš také poslední.

03.03.2019 1 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Za mne je to nejlepsi kniha od Trestikove. Tezke zivotni situace popsany s lehkou ironii a narecim, ktere me na knize bavily nejvic.

18.09.2018 4 z 5