TeriLin1111 TeriLin1111 komentáře u knih

Vánoční let do neznáma Vánoční let do neznáma Jitka Sani (p)

Další fajn oddechovka na Vánoce. Nějakou výraznou zápletku zde nehledejte, je to spíše atmosférická kniha, což se na svátky hodí. Čekala jsem že hlavní roli zde bude hrát zmiňovaný let do Londýna, ale na ten došlo až na konci knihy. Zhruba prvních sto stránek se tam nic moc neděje, seznamujeme se s hrdiny atd. Poté nastává scéna na večírku kde se všichni pohádají a jakoby.... vážně takhle spolu mluví lidi kterým je skoro 30? Dále se asi dvacetkrát dozvíme jak moc je hlavní hrdinka empatická a touží po fyzickém kontaktu. Okej asi jsem to teď docela zhejtila ale ve finále jako na odpočinek je to fajn. Atmosféra byla vykreslená dobře a to je u Vánočních knih to hlavní. :)

31.12.2021 3 z 5

Spy x Family 1 Spy x Family 1 Tacuja Endó

V poslední době nemám vůbec čas na čtení, takže jsem sáhla po další manze a jsem za to moc ráda. Hrozně mě to bavilo a bylo to takové osvěžující. Moc se těším na další díly.

19.12.2021 5 z 5

Chladné ostří Chladné ostří Franziska Gehm

Tohle bude asi nepopulární názor, ale mě se tohle líbilo. Bylo to krátké, rychlé, čtivé... Konec byl určitě skvělý, rozhodně pozdvihl celou knihu. Atmoška taky nechyběla a líbilo se mi, že se pohledy postav nenápadně prolínaly. Rozhovory taky fajn. Příjemná rychlá oddechovka :).

10.08.2021 3 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Jedna velká nuda. Bylo to pořád to samé dokola, žádná zápletka nebo tak. Vím že tahle knížka nemá být o zápletkách ale i tak jsem bohužel pár kapitol přeskákala. Dost mě udivil vztah mezi Sophie a Ellou. Upřímně si myslím že takhle by úplně zdravé přátelství vypadat nemělo. No příběh nic moc, a častokrát dost nereálný, hrdinové mi byli tak nějak jedno. Bohužel zklamání.

27.07.2021 1 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Hrozně roztomilá a pro mě feel-good knížečka, ke které se ráda vrátím.

29.06.2021 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Do téhle knížky jsem se pustila s tím, že to bude další příběh na který možná brzo zapomenu. Za prvé : je to hodně čtivě napsané. Stránky vám ubíhají pod prsty. Co se týče postav, měla jsem je oba docela ráda. Respektive hlavní hrdinka mi ze začátku přišla dost fajn, silná, vtipná. Postupem času mi občas trochu lezla na nervy ale samozřejmě jsem pro ní měla pochopení. To čím si procházela bylo hrozné a doufala jsem že to všechno zvládne, což zvládla. Cinder/Brian byl taky fajn, občas mi přišlo že jenom mluvil o Elle a jak je skvělá a dokonalá atd. ( jako je hezký když takhle někdo o někom mluví, ale tady mi to přišlo občas už trošičku moc). Ale samozřejmě si taky procházel nějakýma věcma, spoustu lidí mu kontrolovalo život (což se bohužel v reálu v tomhle průmyslu někdy děje). Celkově některý scény byly trošku přitažený za vlasy, ale jinak to byl roztomilej příběh kterej sice byl v nějakém směru naivní, ALE i přes to všechno musím uznat že se mi to líbilo. Sice je to romanťárna ale má to aspoň nějaký děj a příběh kterej si chcete přečíst do konce i když vám je jasný jak to dopadne. Takže i já ( a to si na tyhle tipy příběhů moc nepotrpím) musím knížku doporučit. Pokud víte že máte rádi romantiku tak tohle byste si určitě mohli přečíst. A pokud to nemusíte tak to aspoň zkuste. Já to zkusila a nelituju toho :) (do druhého dílu ještě neví jestli se budu pouštět vzhledem k ohlasům)

03.05.2021 4 z 5