Terezk@ Terezk@ komentáře u knih

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Úžasná knížka. Přečtená za dva dny. Stále o ní musím přemýšlet. Rozhodně ji všem doporučuji.

27.06.2012 5 z 5

Mladík pod pantoflem Mladík pod pantoflem C. D. Payne

Při čtení každé stránky posledního dílu jsem musela přemýšlet o tom, jak nudný život žiju v porovnání s tím Nickovým. V prvním díle žil s mámou v Oaklandu a chodil do soukromé školy a jen o rok později v převleku za starou Skotku přehazuje hnůj v cirkuse ve Francii.
Přesto mě ale strašně naštvala Sheeni, která se k Nickovi chovala hrozně. V některých chvílích mi ho bylo vážně líto, takže mi vlastně ani nevadilo, když ho nakonec opustila. Závěr mě ale i přesto trošku zklamal. Víc už ale prozrazovat nebudu :).

24.06.2012 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Neuvěřitelný příběh. Na konci jsem měla opravdu slzy v očích.

09.01.2012 5 z 5

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Když jsem si přečetla název téhle knížky v povinné četbě, myslela jsem si, že to bude jenom další nezáživná slátanina. Když jsem uviděla obal knížky, ani se mi nechtěla otevírat. Ale přemohla jsem se a rozhodně nelituji.

Dobrý příběh, úžasné zápletky, Perfektní kniha. Doporučuji.

09.01.2012 4 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Originální a napínavý příběh, ale zpracování nic moc. Naivita hlavních hrdinů mě doháněla k šílenství a kazila celkový dojem z knihy.

09.01.2012

Neautorizovaná autobiografie Neautorizovaná autobiografie Daniel Handler

Sice jsem se z Neautorizované autobiografie nic nového nedozvěděla, to ale neznamná, že by se mi nelíbila. Do stylu, jakým píše Lemony Snicket jsem se zamilovala hned na první stránce Řady nešťastých příhod. Tato kniha určitě patří k těm, u které vás překvápí už jen samotný přebal ( Ti co tuto knížku četli rozhodně vědí, o čem mluvím :-) )

17.11.2011 4 z 5