Neautorizovaná autobiografie

Neautorizovaná autobiografie https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15746/neautorizovana-autobiografie-15746.jpg 4 46 7

Lemony Sniket prohlásil, že tato kniha je velmi nebezpečná. „Kdyby vás s tímto podezřelým rukopisem spatřili nesprávní lidé, mohlo by to pro vás mít nedozírné následky. Proto je kniha z bezpečnostních důvodů opatřena oboustrannou obálkou. Co nejrychleji ji tedy přebalte. Tato kamufláž totiž může být vaší jedinou nadějí“.

Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Unauthorized Autobiography , 2002

Percabethka
18.03.2018 3 z 5

Daniel Handler je prostě geniální a šílený najednou :D Ta obálka mě úplně dostala :D Kromě ní ale v knize zas tak moc vtipných částí nebylo a chvílemi jsem se docela nudila. Myslím ale, že pro ty, kdo četli celou Řadu nešťastných příhod, je to must read.

Dinosaur
01.07.2015 5 z 5

(9/10) Ač je kniha poněkud záhadná a na naše otázky odpovídá buď nijak, vyhýbavě či spíš jen tak napůl, skvěle doplňuje sérii Řada nešťastných příhod. Snicketův styl psaní je prostě parádní. (5. 8. 2013)

Megi67
07.08.2013 5 z 5

Z knihy se nic moc nového nedozvíte, ale proto se mi líbila. Na původní otázky buď neodpovídá vůbec nebo velmi záhadným způsobem. Na otázky přepsané už většinou odpoví. :D Fakt super kniha. XD

mautina7
29.01.2013 5 z 5

Vše je zde mysteriózní a nedokončené jako v řadových knihách. Líbí se mi toto zachování atmosféry.

Terezk@
17.11.2011 4 z 5

Sice jsem se z Neautorizované autobiografie nic nového nedozvěděla, to ale neznamná, že by se mi nelíbila. Do stylu, jakým píše Lemony Snicket jsem se zamilovala hned na první stránce Řady nešťastých příhod. Tato kniha určitě patří k těm, u které vás překvápí už jen samotný přebal ( Ti co tuto knížku četli rozhodně vědí, o čem mluvím :-) )

tondavon
29.07.2011 2 z 5

Nejhorší na této knize je právě to, že se z ní opravdu, ale opravdu nic nedozvíte. A také to, že si autor z celé série dělá naprostou srandu.

Lemonie
30.11.-0001 4 z 5

Člověk se z toho nic nového nedozví, navíc to nemělo hlavu ani patu, ale bavila jsem se dobře :-). Lemony Snicket je buď blázen nebo génius :D.

Daniel Handler
americká, 1970