Terez_Proskova Terez_Proskova komentáře u knih

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Naprosto skvely thriller, který jsem zhltla během dvou večerů. A musím se přiznat, že jsem nakonec Willa litovala.

25.12.2019 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Pro mě velmi překvapivý konec. Většinou už konce dokážu odhadnout, ale tady to byl opravdu šok a můžu knihu jen doporučit!

17.12.2019 5 z 5

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Na knihu jsem se neskutečně těšila - ale bohužel. Za mě bída a utrpení :-D. Knihu jsem sice přečetla během jednoho dne, ale myslím, že do toho autorka dala málo a z tohoto tématu mohla dostat víc. Nehledě na to, že hlavní postava mi byla neskutečně nesympatická a měla jsem pocit, že kdybych jí mohla z té knihy vytáhnout, tak jí i proplesknu :-D

19.09.2019 5 z 5

Neznáš mě Neznáš mě Imran Mahmood

Mně osobně dost vadil styl psaní autora. I když se mi to běžně nestává, tak jsem knihu několikrát musela odložit, protože jsem se místy opravdu nudila. Ačkoliv mám ráda otevřené konce knih, tak tady to podle mě bylo vyloženě utrpení.

19.09.2019 2 z 5

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Knihu jsem přečetla jedním dechem během jednoho dne. Pro mě překvapivý konec - nicméně na přečtení určitě doporučuji :-). Ale pokud čekáte nějaké extrémní brutálnosti jako já - tak těch se nedočkáte.

12.09.2019 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Velmi čtivá, přečetla jsem ji jedním dechem během pár hodin. Nicméně je smutné, že hned na začátku po telefonu paní terapeutky jsem měla jasno. Škoda toho :-)

09.09.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Během jednoho dne přečtené :-) úžasné

22.09.2017 5 z 5