tandora tandora komentáře u knih

Základy BDSM pro začátečníky Základy BDSM pro začátečníky Michelle Fegatofi

Příjemně a rychle se čtoucí kniha. Pojednává o základním uvažování ve vztahu BDSM, snaží se vysvětlit, jaké formy existují. Kniha je psaná z pohledu sub, díky tomu je snadnější pochopit jejich potřeby a následně přizpůsobit chování dominanta. Je to takový úvod do světa BDSM, proto podrobné informace o různých praktikách je potřeba vyhledávat jinde. Trošku mi vadilo, že je kniha psaná jednou tak a podruhé tak (možná způsobeno překladem), že ženy jsou submisivní a muži dominantní (převážně takto) a poté, že tyto role mohou zastávat obě pohlaví. Celkově knihu hodnotím velmi pozitivně. Nenásilnou formou se člověk dostane k základu BDSM.

28.11.2016 4 z 5

Čítanka 1 - k Literatuře - přehledu SŠ učiva Čítanka 1 - k Literatuře - přehledu SŠ učiva Otakar Slanař

Dobrá učebnice, hodně jsme ji využili.

16.08.2015

Čítanka 2 k literatuře - přehled SŠ učiva Čítanka 2 k literatuře - přehled SŠ učiva Markéta Kostková

Dobrá učebnice, hodně jsme ji využili.

16.08.2015

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Od čtení jsem se nemohla odtrhnout. Zápletka super. Na konci rekapitulace celého případu co se vlastně stalo - na jednu stranu je to dobře v případě že by člověku nějaké věci nedošli, ale na druhou člověk nemá možnost dát prostor fantazii jestli to bylo takhle nebo takhle.

Smršť Smršť Johan Theorin

Musím říct, že jsem z toho nebyla úplně nadšená. Musela jsem se nutit do čtení.

Pět Pět Ursula Poznanski

No že začátku nic moc strašně se to vleklo, ale potom už to hezky ubihalo.

Andělé Andělé Doreen Virtue

moc hezky psaná a ilustrovaná kniha, čte se jedním dechem

12.08.2015

21 způsobů, jak najít lásku 21 způsobů, jak najít lásku Pierre Franckh

úvod a první kapitola. stačilo aby mi úplně změnilo úhel pohledu na lásku, hodně mi to pomohlo v životě :)

12.08.2015 5 z 5