surikata246 surikata246 komentáře u knih

Mrazíme potraviny Mrazíme potraviny Alice Pinková

Myslím,že je to velmi užitečná knížečka,která se hodí i dnes v domácnosti.

02.11.2018 4 z 5

Malý domácí lexikon Malý domácí lexikon Jiří Bílek

Podle této knížečky jsem se dozvídala užitečné informace o materiálech a věcech používaných v domácnosti a jak se o ně dobře starat .Některé rady používám ještě dnes.

02.11.2018 5 z 5

Údržba a opravy v bytě Údržba a opravy v bytě Zdeněk Pospíchal

Dostala jsem nedávno od tety Emči, která tyto sešitky kupovala a sbírala. Tato knížečka mi několikrát pomohla,když jsme svépomocí opravovali byt po babičce ještě jako studenti.

02.11.2018 4 z 5

Přátelé Zeleného údolí Přátelé Zeleného údolí Jaroslav Müller

Knížka se celkem líbila,ale film byl asi o něco lepší.

29.10.2018 3 z 5

Údolí nejčistších radostí Údolí nejčistších radostí Jan Šmíd

Moc krásná a zábavná knížka,která mi přinesla útěchu do života v hektických časech.

29.10.2018

Naša kuchárka pre zdravých a chorých Naša kuchárka pre zdravých a chorých Andrej Dvorský

Dobrá kniha a užitečné recepty v naší rodině je dlouho naši ji dostali jako svatební dar.

28.10.2018 4 z 5

Veselé pohádky z rukávu aneb jak se Honzík měnil až se proměnil Veselé pohádky z rukávu aneb jak se Honzík měnil až se proměnil Oldřich Syrovátka

Knížka se mi,když jsem byla malá moc líbila.

28.10.2018 4 z 5

Ladovy veselé učebnice - Savci Ladovy veselé učebnice - Savci Josef Lada

Krásná knížečka mnou milovaná a poprvé přečtená v 5 letech,když jsem se naučila číst.No samozřejmě některá písmenka mě dělala potíže,ale dle rodičů jsem opravdu četla už těžší knížku V 5,5 letech .

28.10.2018 5 z 5

Učitel a žák Učitel a žák Vladislav Vančura

knížka se se četla celkem dobře.

27.10.2018 2 z 5

Ranhojičova mise Ranhojičova mise Wolf Serno

Strhující příběhy plné zvratů a napínavé až do poslední stránky a dalšího dílu.Nemohla jsem přestat i v pokročilých nočních hodinách a bylo mi líto,že už to končí.

27.10.2018 5 z 5

Vražda na Silvestra Vražda na Silvestra Lee Harris (p)

Četla jsem už asi 3 knihy s této série,mělo to spád a líbilo se mi to.

27.10.2018 4 z 5

Jižní Amerikou - Výbor pro mládež Jižní Amerikou - Výbor pro mládež Jiří Hanzelka

Moje oblíbená knížka už od dětství,krásné fotografie.Jsem ráda,že tento skvost mám v knihovně .Rozhodně doporučuji.

27.10.2018 5 z 5

Anatomie IV. - Zažívací ústrojí Anatomie IV. - Zažívací ústrojí Pavel Petrovický

Dobře se z ní učilo zvláště venku či ve studovně dobrý doplněk Čihákovy anatomie a ne tak těžký na nošení.

Fyzikální terapie, I. Fyzikální terapie, I. Jiří Poděbradský

Přehledná kniha a velice užitečná s příklady a programy léčby hlavně u elektroléčebných procedur.

Masáž Masáž Karel Žaloudek

Základní knížka k výuce masáže v rehabilitaci,myslím že stále patří k tomu nejlepšímu co zatím vyšlo,názorné a podrobné.

26.10.2018 4 z 5

Diferenciální diagnostika vnitřních chorob Diferenciální diagnostika vnitřních chorob Robert Hegglin

Super kniha dostala jsem ji od strýčka ,když jsem se učila ke zkoušce z interny na lékařské fakultě,stále ji občas upotřebím.

Somatologie (2) Somatologie (2) Ivan Dylevský

Z této knížky jsem se učila při studiu na zdravotní škole,uteklo spoustu času už jen občas si vzpomenu na výrok vyučující,když Vás vzbudím o půlnoci odpovíte "kde to je,co to dělá a nač to je"

26.10.2018 4 z 5

Ze života nižších kruhů Ze života nižších kruhů Vladimír Renčín

Moc pěkné a vtipné popisky k ilustracím,knížečku mám od svého kamaráda a mám z ní stále radost.

26.10.2018 5 z 5

Nový slovník cizích slov v moderní češtině Nový slovník cizích slov v moderní češtině Otakar Šetka

Knížka velice zajímavá a překvapivá na tehdejší dobu.Zdědila jsem ji po své prababičce,která se narodila v roce 1922.Patří ke klenotům mé knihovny.

25.10.2018 5 z 5

Dopisy dceři Dopisy dceři Jiřina Šiklová

Mě se to moc líbilo četla jsem asi v 10. letech.Dnes jen nostalgické vzpomínky.

25.10.2018 5 z 5