Ladovy veselé učebnice - Savci

Ladovy veselé učebnice - Savci https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17161/ladovy-vesele-ucebnice-savci-17161.jpg 5 50 11

Janizoun
21.11.2023 5 z 5

Jedna z dalších nádherných knížek od pana Josefa Lady. Společně s dětmi jsem si užívala naučné povídání o zvířátkách, nádherné kresby a úžasné básničky ke každému savci. Moc se nám knížka líbí.

Krtek
Málokdy se podaří uvidět v přírodě krtka, protože většinu života prožije ve tmě pod zemí. Tam si razí dlouhé chodby jako havíři, ale nepotřebuje při své práci světlo jako oni. Má k práci pod zemí přizpůsobeno celé tělo. Černý a jako samet hustý kožíšek nepropustí ke kůži ani zrníčko země.

To mám dřinu, to mám dřinu,
dělám samou havířinu.
Věřte, je to námaha.
Ještě že pes pomáhá.

Kontryhelka
28.01.2021 5 z 5

Legendární a úžasná nostalgická knížečka s obrázky pana Lady. Nezapomenutelné kouzlo pro malé děti. Dodnes vlastním tyto pohádky a velice ráda jsem z knihy předčítala i svému synovi. Za mně krásný průvodce dětskou fantazií.

kercah
26.06.2020

I za ty roky super čtení pro nejmenší :)

n.ezn.amy
25.06.2020 5 z 5

Pohádky pro nejmenší děti, kterými je seznamuje zábavnou formou se zvířaty, doplněný jeho krásnými kresbami. Josef Lada byl skvělý malíř a výborný spisovatel, který věděl jak zaujmout děti.

JancaMia
23.03.2020 5 z 5

krásná knížka která baví i po letech a dcerky jsou z ní hotové, nález knihobudky

Mr.Fox
19.01.2019 4 z 5

Kouzelná útlá knížečka, poučná nejen pro nejmenší. Ilustrace pana Lady jsou a zůstanou věčné. Velmi se mi líbily jednotlivé odkazy autora k dalším známým dílům - např. ke Kocourku Mikešovi, Lišce Bystroušce, pohádkám H. C. Andersona ad. Stejně tak uvedená zvířecí přísloví, která používáme, ačkoliv neznáme jejich původ. Za těch pár korunek by v knihovně rozhodně neměla chybět. :-)

surikata246
28.10.2018 5 z 5

Krásná knížečka mnou milovaná a poprvé přečtená v 5 letech,když jsem se naučila číst.No samozřejmě některá písmenka mě dělala potíže,ale dle rodičů jsem opravdu četla už těžší knížku V 5,5 letech .

sanulllka
05.09.2017 4 z 5

Krásná knížka :)

Hoshi
15.05.2017 5 z 5

Krásná, milá učebnice savců nejen pro děti.

kika 13
08.02.2013 4 z 5

Milá,vtipná a hezká radost pro děti.

petka-2007
22.01.2013 3 z 5