superjohny.cz superjohny.cz komentáře u knih

Pád Pád Lauren Kate

Úžasná kniha!!!
Co ještě dodat.... :) Kniha se rychle četla (úžasný styl psaní) a děj byl velice poutavý. Sledování toho jestli si Luce vybere mezi Danielem a Camem bylo napínavé, ale myslím si že každý už od začátku může tušit koho si nakonec vybere ;) Rozhodně doporučuji si přečíst!

23.04.2015 5 z 5

Úžasná knížka. Doporučuji přečíst předním než uvidíte film. Příběh je víc propracovaný a není to jenom o "bitkách" jak tomu je ve filmu. Knížka se mi velice líbila a byla jsem zklamaná filmem :(
Rozhodně doporučuji si přečíst :)

26.10.2014 5 z 5

Znamení run Znamení run Joanne Harris

Snad nejlepší knížka, kterou jsem za život přečetla. Je naprosto nepředvídatelná a čte se jedním dechem. Ale je škoda že v ČR nevydali druhý díl. Ráda bych jsem se dozvěděla jak to s Maddy, Lokim a celým Asgardem dopadne :) . Úžasná knížka propletená Severskou mytologií.

26.10.2014 5 z 5

Sychravá Středa Sychravá Středa Garth Nix

Další úžasná knížka ze série Klíče od království. Moc se mi líbila a četla jsem ji jedním dechem.
Netušila jsem co všechno se v Hraničním moři může stát a i konec byl nečekaný.
Doporučuji si přečíst. :D

26.10.2014 4 z 5

Čtyři a půl kamaráda a vánoční spiknutí Čtyři a půl kamaráda a vánoční spiknutí Joachim Friedrich

Super knížka

16.11.2013 5 z 5