Sugar289 Sugar289 komentáře u knih

Velice zajímavá publikace o tom jak analyzovat problémy a nebrat ho jako PROBLÉM, ale jako VÝZVU na změnu. Samo sebou je tu i popsána cesta k předcházení stresu a jeho filtrování.

10.07.2011 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Tato kniha je fascinujícím dílem skvělého spisovatele. Dílo je výjimečné už jen z pohledu toho, že se postavil společnosti a dokázal vytvořit tak něco úžasného. Je to prolnutí psychologického profilu nemocného muže se strhujícím dějem. Autor zde popisuje touhu a krásu velice zvláštním způsobem, který dokázal pobouřit nejednoho čtenáře, které si pomocí hlavní postavy přetáhne na svou stranu a získá jejich pochopení.

28.06.2011 5 z 5

Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Mike Rohde

Skvělá kniha, mám tedy elektronickou variantu na mém jablečném zařízení. Metodu sketchnoutingu jsem využíval v menší míře již dříve a moc mě baví. Tato příručka mi ukázala další možnosti využití technik kreslení. Sketchnouty využívám při poznámkách na workshopech, seminářích a poznámkách z naučných knih. Je to super metoda, která rozvíjí kreativitu a zlepšuje paměť.

17.09.2015 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Chcete zažít změnu kupte si tuto knihu ... já po přečtení knihy jsem začal žít aktivnější a plnohodnotnější život. Mám naplánovány věci, které budu plnit během cesty svým životem. Tato kniha mi pomohla Ing zaměstnaní a já se snažím její učení přenášet na ostatní :)

06.06.2014 5 z 5

Tuto knihu by si měl přečíst, každý kdo je v každodením styku s lidmi. DOPORUČUJI!!!

10.07.2011 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Věřím, že tento příběh může být krásný, ale odradil mě zdlouhavý až nudný úvod knihy. Třeba se k ni někdy vrátím.

10.07.2011