Štěpinambura Štěpinambura komentáře u knih

Danda má hlad Danda má hlad Ivona Březinová

Kniha se mi moc líbila. Je vtipná a moc hezká. Písmeny je sice pro začínající čtenáře, to ale nemůže ovlivnit nádherný a originální děj.

Dobrodružství pavouka Čendy Dobrodružství pavouka Čendy Pavel Čech

Jupí! Hurá! Čenda je nejlepší! Silně doporučuji.

Admirál na Dyji Admirál na Dyji Jaromír Tomeček

Napínavý, milí, krásný a dojemný děj. Výslovně DOPORUČUJI!

Gorila a já Gorila a já Frida Nilsson

To nevymyslíš! Gorila si adoptovala dítě. Zábavné, plné překvapení - To není dobrá kniha, to je bezvadná kniha.

O klíči O klíči Pavel Čech

Zaujali mě nejen nádherné kresby, ale i nádherný a odejmný příběh. Jen škoda, že nevím, kdo klíč najde příště (:-D)

Tappi a narozeninový dort Tappi a narozeninový dort Marcin Mortka

Opět další krásný příběh. Dětské, milé a poučné. Doporučuji!

Líza a Pupík v Africe Líza a Pupík v Africe Eva Bavorová

Dobrodružství Lízi a Pupíka mě bavil, i když mě víc táhne Rok s Lízou a Pupíkem, příjde mi vtipnější.

27.04.2021 4 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Kniha mě moc bavila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vtáhla mě do hlavní postavy. Doporučuji!

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

(SPOILER) Tahle kniha mě velmi okouzlila. Hltala jsem každou stránku. Hrozně mě dojala. Jen mě trochu zklamalo, že si Verity po smrti Mabel neoholila obočí - to totiž dělali staří Egypťané na důkaz soucitu s mrtvou kočkou
(:-D)

Morče ve skleníku Morče ve skleníku Lucy Daniels

Příběh jsem si velice oblíbila. Bavilo mě ho číst. Nejraději bych měla Čoko ve svém malém stádečku morčátek. Nedávám ale pět hvězdiček z pěti, nýbrž nekonečně hvězdiček z pěti :-)

27.04.2021 5 z 5

Indigové pohádky Indigové pohádky Martina Mia Svobodová (p)

Tuhle knížku milujeme, dcera z ní čerpá stále, hraje podle ní divadlo, dělá kytičkové koláže a už i syn (2,5) má oblíbenou.
Za mě nejlépe zpracovaná dětská knížka, která musí být ozdobou každé knihovny- od nás už putovala do Kanady a Peru.
Mnoho inspirace a nápadů!

24.05.2018