Stauff Stauff komentáře u knih

Usborne: Dětská encyklopedie vědy a techniky Usborne: Dětská encyklopedie vědy a techniky Annabel Craig

Dokonalá dětská knížka, vysvětlující základy jevů, které nás obklopují. Gravitace, lom světla, zvuk atd. Opravdu mnoho k objevování, občas (často) jsem se poučil i já:-)

01.12.2019 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Nebylo to tak dobré, jako první díl, ale bylo to dost dobré. Chyba je asi ve mě, u postapo mě totiž nejvíc baví číst o těch předělech - normální svět, jak ho známe se najednou změní v něco hodně špatného. To tady v druhém dílu samozřejmě nebylo. Ale jak jsem napsal, pořád je to dost dobrá knížka. Jdu na třetí díl:-)

16.11.2019 4 z 5

Chvalozpěv na Leibowitze Chvalozpěv na Leibowitze Walter M. Miller

Super kniha, která vás nutí přemýšlet. Nejde jen tak zhltnout a odložit.

20.10.2019 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva Stephen Harding

Skvělá kniha o nejneuvěřitelnější bitvě 2. světové války...

13.10.2019 5 z 5

Stalingrad - Anatomie bitvy Stalingrad - Anatomie bitvy Janusz Piekalkiewicz

Naprostá pecka. To nejlepší, co kdy bylo o této bitvě sepsáno.

08.10.2019 5 z 5

Stalingrad 1942-1943 Stalingrad 1942-1943 Pavel Scheufler

Nádherné fotky, dokumentující dnešní podobu bývalého bojiště. Tolik let po válce, ale v ulicích tam mají víc tanků (vystavených), než má celá česká armáda:-).

16.09.2019 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Jako celek to bylo výborné. A konec, kdy pochopí, že to nebyla hra... No, síla.

04.12.2018 4 z 5

Blackout Blackout Jan Kovanic

Taková jednohubka. Ale přestože jsem ji četl již před delší dobou, pořád si pamatuji děj i postavy. Takže to není tak špatné. Kdo zná Neffovu Tmu, určitě tuto knihu ocení. Druhá půlka je trochu přitažená za vlasy, ale je to sci-fi, takže proč ne?

04.12.2018 3 z 5

Žádná chvíle není poslední Žádná chvíle není poslední Petr Heteša

Podle mě nejslabší Hetešova kniha. Ale to neznamená, že je špatná! Četla se skvěle, příběh byl "hetešovský", ale ostatní jeho knihy byly prostě lepší.

03.12.2018 4 z 5

Vodní nůž Vodní nůž Paolo Bacigalupi

První knížka od tohoto spisovatele, která se mi dostala do ruky. Nebyla to bůhvíjaká jízda, ale ten skvěle vykreslený svět mě bavil. Takže nakonec dobrý:-)

07.11.2018 5 z 5

Pátá hora Pátá hora Paulo Coelho

Pro mě je to nejlepší kniha P. Coelha. Je dokonalá.

16.04.2011 5 z 5