speciale88 speciale88 komentáře u knih

Milostný trojúhelník Milostný trojúhelník Emma Campion (p)

Jak je zde už psáno kniha by se spíše měla jmenovat milostný čtyřúhelník. Mě osobně se četla dobře a lehce sem se do děje vžila. Pro čtenáře, který rád čte historické romány.

27.04.2018 3 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Čtivá oddychová kniha. Na mě teda až moc mrtvol, ale to k příběhu tak nějak patřilo.

18.04.2018 4 z 5

Králova komnata Králova komnata Juliette Benzoni

Zajímavé rozuzlení celého příběhu. Kniha tak jak první díl čtivá a romantická zápletka, která vyvrcholí.

18.04.2018 5 z 5

Zabili královnu! Zabili královnu! Juliette Benzoni

Děj mi rychle utíkal a tak sem se k druhému dílu dostala celkem rychle. Kniha je čtivá s romantickou zápletkou.

18.04.2018 5 z 5

Královna Alžběta Královna Alžběta Alison Weir

Kniha čtivá, přečetla jsem hned. Za mě doporučuji těm koho zajímá anglická historie.

06.04.2018 5 z 5

Deníky Deníky Leonardo Da Vinci

Čekala jsem něco trochu jiného. Za mě pouze 2 hvězdičky.

06.04.2018 1 z 5

Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Sandra Byrd

Opět kniha o krutém osudu Anny. Anglie, intriky a krutost. Příběh se mi líbil už jen pro to, že byl napsán z pohledu jiné osoby než Anny. Zajímal mě osud Meg a tady je pěkně vykreslen až do konce. Knihu doporučuji čte se velmi lehce.

01.04.2018 5 z 5

Krása a krev rodiny Borgiů Krása a krev rodiny Borgiů Sarah Dunant

Super. Kniha je čtivá. Ihned mě vtáhla do děje. Rodina Borgiů je velice fascinující z pohledu jak soukromého života tak politiky. Doporučuji všem co se zabývají historii o tomto rodu.

30.03.2018 5 z 5

Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Sisi - 21 kapitol ze života rakouské císařovny Alena Křivánková

Zajímavé fakta, jak je již zmíněno ale přede mnou spousta informaci se později v kapitolách opakuje. Kniha by se dala smrsknout do 12 kapitol.

30.03.2018 1 z 5

Beatrice a Vergilius Beatrice a Vergilius Yann Martel

Zajímavý závěr knihy, který se rychle rozuzloval.

29.03.2018 3 z 5

Vzpoura plyšového medvídka Vzpoura plyšového medvídka Otilie K. Grezlová

Tato kniha mě bohužel nějak neoslovila.

22.03.2018 1 z 5

Vatikánská princezna Vatikánská princezna C. W. Gortner

Kniha čtivá,zajímavá, plná nových informací. Zabývám se četbou o rodině Borgiů a tak jsem zde opět našla nějaké nové informace. Jen si teď z těch mnoha knih a uvedených informací vybrat co je vlastně pravda a co lež. To jsou intriky té doby, které dnes již nikdo nerozluští.

22.03.2018 5 z 5

Paměti Giacoma Casanovy Paměti Giacoma Casanovy Giacomo Girolamo Casanova

I přes to, že je to pouze zkrácená verze. Jsem si početla perfektně. Nové poznatky o životě Casanovy které v této knize pobaví.

16.03.2018 5 z 5

Milovala jsem Pabla, nenáviděla Escobara Milovala jsem Pabla, nenáviděla Escobara Virginia Vallejo

Božíííí k tomu není co dodat. Virginia vykládá zcela bez obalu všechny podrobnosti a intriky kolem největšího narkobarona snad všech dob. Vřele doporučuji přečíst. Mě zcela nadchla.

16.03.2018 5 z 5