sonlove sonlove komentáře u knih

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Tuto knihu jsem poslouchala jako audioknihu, hned poté, co jsem doposlouchala audioknihu Dívka ve vlaku. Nevím proč, ale děj mne chytil více, než Dívka ve vlaku ale bylo to nejspíš kvůli prostředí, ve kterém se děj odehrával..Kniha mi přišla mnohem víc napínavá a lépe se mi poslouchala..Jediné, co mi vadilo, byly nedotažené detaily ke konci knihy, kdy taxikář k domu nemůže autem zajet kvůli policejnímu zátarasu ale vrah následně k domu autem dojede bez problému.. A také mi vadil občas roztahaný děj, kdy jsem se přistihla, že jsem ho i 5 minut nevnímala a o nic jsem vlastně nepřišla.
Audiokniha měla také chvílemi špatnou kvalitu, jelikož je při poslechu ve sluchátkách občas v pozadí slyšet ruch, jako zakašlání a pod..

04.12.2016 4 z 5

Na humorně laděný román je tam až moc nudné politiky, jak tu již někdo napsal.. Těžko jsem se touto knihou prokousávala

20.08.2015 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi líbila.Více mne ale zaujala autorčina druhá kniha: Na co Alice zapomněla.

19.07.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes