_sjuu_ _sjuu_ komentáře u knih

První láska První láska Jacqueline Wilson

Další milovaná kniha J. Wilson před mnoha lety ♥ :)

První nástrahy První nástrahy Jacqueline Wilson

čteno cca ve 12 letech, z knihy jsem byla v té době nadšená :)

Láska přes mobil Láska přes mobil Bianka Minte-König

knihu jsem četla tak ve 12letech, příběh mě bavil - viděla jsem se v tom :D je to na cílenou skupinu hezky napsáno, takže klidně můžu doporučit :)

27.05.2013 4 z 5

1000 dívčích otázek 1000 dívčích otázek Gaby Schuster (p)

knihu jsem dostala od příbuzných tak ve 12 letech. převážná většina informací byla pro mě zbytečná (věděla jsem - nebo se mě netýkala - alkholismus, rozvod rodičů, ..) zbytek byl celkem fajn (tip na domácí masky,..). Kniha je psaná formou otázek a odpovědí, přičemž odpovědi jsou stručné, jasné a hlavně "rozumné" (žádné šílené zdrobněliny, slang,. přesto působí, jak by slečnám radila nějaká kamarádka,. :) )

27.05.2013 2 z 5

Intimníček aneb Přepadla mě puberta! Intimníček aneb Přepadla mě puberta! Šárka Junková

Pro slečny v pubertě asi super :) už je to sice spousta let, co jsme knihu naposledy četla, ale myslím, že se mi líbila. V knize jsou navíc občas různé hlášky ze třídy, perličky z písemek, (pro cílovou skupinu) zajímavá vyhodnocení anket a testíky, které si mohou slečny vyplnit - je to příjemné zpestření :)

27.05.2013 3 z 5

Zpověď modelky Zpověď modelky Martina Kopřivová

zajímavá, čtivá , jinak 100% souhlas s dark.ma93! :)

27.05.2013 5 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Rozhodně doporučuji přečíst, knihu jsem měla za 2 dny přečtenou - je skvěle napsaná.

Hip Hop a smuteční marš Hip Hop a smuteční marš Jaromír Konečný

knihu bych doporučila spíše lidem, které baví hip hop. Mně tato kultura vůbec nic neříká, a proto jsme taky přečetla jen pár stran - je ale napsaná hezky :)

27.05.2013 2 z 5

Dospívajícím dívkám Dospívajícím dívkám Miriam Stoppard

Fajn knížka - takový rychlo průvodce, který by mohl pomoci aspoň v něčem každé dospívající holce ;) probírá se v ní puberta, zdraví, vzhled, sport, sex, rodin a škola,. je to dobře napsáno - hezky se to čte a snadno pochopí :)

Láska je na palici Láska je na palici Hortense Ullrich

Knihu jsem četla, když mi bylo cca 13 let, knihy mi v té době moc neříkaly, ale toto mě bavilo! :)