Láska je na palici

Láska je na palici https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29911/laska-je-na-palici-29911.jpg 4 84 6

Jojo / Pre baby série

Třináctiletá Jojo je třeštidlo k pohledání. Kvůli božímu Justusovi porušila zásadu, že Čarodějnice se nelíbaj, a šťastně políbená doufala, že už žádné čáry nebude v životě potřebovat. Když ale nahlédnete do jejího druhého deníku, zjistíte, že má opět trápení. Justus se totiž s rodiči odstěhoval do jiného města a více se jí neozval, a tak se Jojo nikdy nechce zamilovat. Proč taky? Vždyť kluci jsou jenom pro zlost a nic než trable od nich nelze čekat. Má cenu se trápit láskou? Ptá se sama sebe v Paříži, kam ji maminka poslala na prázdninový jazykový pobyt. Hned na letišti se jí trapasy začnou lepit na paty a kolotoč bláznivin se roztočí naplno. Nemalým dílem k nim přispěje i Josefínina poťouchlá sestřenička Flippi, jejich chaotická maminka, samotná Paříž, která si klidně leží úplně jinde, než má (kde asi?), a kde o ty zavrhované kluky rozhodně nouze nebude... Ach jo. Láska je na palici...... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Liebeskummer lohnt sich , 2000

PheobeDomi
PheobeDomi
20.08.2020 5 z 5

Tuto knihu jsem náhodou našla doma při úklidu. Je zřejmě po mé starší sestře, která ji četla někdy kolem doby, co jsem se narodila. (Jsme spolu o třináct a půl let.) Ze začátku mi přišlo hloupé přečíst si ji, když jsou ještě díly před, které jsem nečetla, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Měla jsem ji přečtenou za tři dny a moc se mi líbila. Nakonec asi ani nevadilo, že jsem nečetla díly před, protože všechno bylo i tak vysvětleno. Určitě doporučuji dívkám, které mají věčné trable s láskou, aby pochopily, že na světě je spousta kluků a nemá smysl je kvůli jednomu ( či dvoum nebo třem v případě Jojo :-)
nějak zvlášť trápit.

mia.com
mia.com
09.12.2018 4 z 5

Sérii s Jojo jsem jako náctiletá hoooodně zbožňovala. :)

_sjuu_
_sjuu_
27.05.2013 5 z 5

Knihu jsem četla, když mi bylo cca 13 let, knihy mi v té době moc neříkaly, ale toto mě bavilo! :)

Lady_Ef
Lady_Ef
23.08.2012 odpad!

Snad nejhorší z červené knihovny, co můžete najít.

Kristie-Sophi
Kristie-Sophi
01.07.2012 3 z 5

Tenhle díl mi připadá asi nejslabší ze všech dílů, buď z toho důvodu, že nebyla v Německu (sama se tomu divím :D), nebo to, že její potrhlá mamka a Flippi přijely až ke konci knihy.

Layss
Layss
26.02.2012 3 z 5

Pokračování Čarodějnice se nelíbaj, možná je o něco lepší než zmíněný první díl.

Hortense Ullrich
německá, 1956
2000  72%Čarodějnice se nelíbaj
2006  66%1000 důvodů proč se nezamilovat
2002  73%Láska je na palici
2004  73%Nebuď přece blond!
2006  66%Kdo se líbá naposled

Kniha Láska je na palici je v