Láska přes mobil

Kamarádky se s elánem pouštějí do pátrání, kdo je tajným romantickým ctitelem. Někdy si vedou jako pověstný slon v porcelánu, a pak nastávají úplně nemožné situace pro všechny zúčastněné. Probírají spolužáky, ale Hana má jiné podezření. Vlastně hned dvě. Dokonce překoná svůj strach z výšek a přijme pozvání ke schůzce na kostelní věži. Ale na pravdu si ještě musí počkat. Pozná ji až když se dostane opravdu do úzkých…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75504/laska-pres-mobil-75504.jpg 3.432
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

Handy-Liebe

Kniha Láska přes mobil

Barca055
31.08.2019

Knihu jsem vyhrála na soutěži a myslela jsem si, že nebude nic moc, ale nakonec příjemně překvapila.

Autorka děj napsala spíše pro mladší čtenáře, ale vůbec mi to nevadilo. Četla se rychle.(oddechovka na odpoledne:) )

brumais
20.06.2017

Tato knížka se mi už odmala moc líbila. Naštěstí je zachovalá takže za pár let poputuje dál.

annaler
03.01.2017

číst knihu mě velice bavilo, ale na můj vkus příliš krátká.

Val
05.12.2016

Četly jsme s dcerou a bavilo nás to. Je příjemné vrátit se do nejhezčího období života.Vrátilo to spoustu vzpomínek :-)

_sjuu_
27.05.2013

knihu jsem četla tak ve 12letech, příběh mě bavil - viděla jsem se v tom :D je to na cílenou skupinu hezky napsáno, takže klidně můžu doporučit :)

pro dívky

Bianka Minte-König
německá, 1947

Kniha Láska přes mobil je v