Láska přes mobil

Kamarádky se s elánem pouštějí do pátrání, kdo je tajným romantickým ctitelem. Někdy si vedou jako pověstný slon v porcelánu, a pak nastávají úplně nemožné situace pro všechny zúčastněné. Probírají spolužáky, ale Hana má jiné podezření. Vlastně hned dvě. Dokonce překoná svůj strach z výšek a přijme pozvání ke schůzce na kostelní věži. Ale na pravdu si ještě musí počkat. Pozná ji až když se dostane opravdu do úzkých…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75504/laska-pres-mobil-75504.jpg 3.535
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Handy-Liebe

Kniha Láska přes mobil

jitka_dankova

(+ SPOILER) Milá knížka pro 13-15 leté puberťačky o lásce k neznámému ctiteli, který jí zamilovaně volá na mobil. Postavy v knize jsou lehce potrhlé, nápady jsou tam prostě, no, z puberty, a tak si myslím, že starší dívky nebo třeba ženy tahle knížka asi zrovna neosloví. Ale pro mne to bylo takové milé odpočinkové čtení o takové té zamilovanosti, kdy se pořádně ti dva setkají vlastně až na samém konci knížky a po první puse knížka končí. No, proč ne. Taková pohádka. Myslím, že brzy zastará (v době, kdy má dnes každý v mobilu internet, možná čtenáři už nepochopí, proč si ti dva třeba nepsali přes Whatsup a jak mohlo být to číslo anonymní a tak...).

Gabriela_K
16.08.2021

Od knihy jsem neměla velká očekávání. Ale nakonec mě příjemně překvapila. Byla vtipná a hlavní hrdinka se svými kamarádkami mi byly sympatické. Samotná zápletka se mi líbila. Tudíž můžu knihu doporučit.

Fortuna7
02.05.2021

Na tuhle knížečka jsem náhodou natrefila v knihovně a hrozně moc mě pobavila. Obzvlášť mě bavily rozhovory mezi hlavní hrdinkou a jejími kamarádkami.

Barca055
31.08.2019

Knihu jsem vyhrála na soutěži a myslela jsem si, že nebude nic moc, ale nakonec příjemně překvapila.

Autorka děj napsala spíše pro mladší čtenáře, ale vůbec mi to nevadilo. Četla se rychle.(oddechovka na odpoledne:) )

brumais
20.06.2017

Tato knížka se mi už odmala moc líbila. Naštěstí je zachovalá takže za pár let poputuje dál.

annaler
03.01.2017

číst knihu mě velice bavilo, ale na můj vkus příliš krátká.

Val
05.12.2016

Četly jsme s dcerou a bavilo nás to. Je příjemné vrátit se do nejhezčího období života.Vrátilo to spoustu vzpomínek :-)

_sjuu_
27.05.2013

knihu jsem četla tak ve 12letech, příběh mě bavil - viděla jsem se v tom :D je to na cílenou skupinu hezky napsáno, takže klidně můžu doporučit :)