simona7713 simona7713 komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Top! Strop! Pro mě po dlouhé době zase něco, kdy mě mrazilo a při venčení psů jsem se otáčela, zda mě někdo neskeduje... I když si tu někdo stěžuje, že zase Jurek... já prostě čtu a užívám si to. Skvělé, už ať je pokračování.

10.01.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak tohle jsem nečekala. Jsem zaskočená, překvapená a nadšená zároveň. Potřebovala jsem trošku odlehčit hlavu od všech těch detektivek a thrillerů, tak jsem zvolila tuhle knížku, vůbec jsem nevěděla co očekávat, ale ČTĚTE lidi.

03.03.2018 5 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Nemohla jsem se dočkat tak moc, že jsem si hned dnes koupila e-knihu a během dneška přečetla. První půlka dobrá, ale druhá půlka luxusní jízda. Tak Blumová, snad už teď :” všechno je dobre”

09.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Vyborne! Skvele se to cte, rychle to ubiha a jedine co vas napada celou knihu: “devce, zabij ho!”

12.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Ooo, konecne adekvatni nahrada za Chrise Cartera ( nez vyda dalsi knizku). Ja jsem nadsena! Bavilo me to od zacatku az do konce, zadne hluche mista. Proste ctete... a uvidite.

11.11.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Ououoouuuu, Chris je Buh. Neznam lepsi knihy, ktere by me takto chytly hned od zacatku. Miluji jeho surovost. Ackoliv obcas premyslim o jeho dusevnim zdravi, stejne ho budu nadale uctivat.

27.10.2017 5 z 5