Simhel Simhel komentáře u knih

Skalpel, prosím Skalpel, prosím Valja Stýblová

Příběh znám hlavně z filmového zpracování, které se mi docela líbilo. Zajímalo mě, jaká bude kniha a musím uznat, že byla mnohem lepší. Bylo zajímavé nahlédnout do zákulisí nemocničního prostředí.

05.02.2020 4 z 5

Odraz minulosti Odraz minulosti Miroslava Fáčková

Moje nejoblíbenější kniha, kterou jsem v poslední době četla. Všechny povídky mě bavily, některé více a některé míň, ale všechny měly něco do sebe. Nejlíp autorka popisuje nemocniční prostředí, je to ze života, žádná "Růžovka".

11.05.2016 5 z 5

Zatoulané sedmikrásky Zatoulané sedmikrásky Miroslava Fáčková

Poezie mi moc neříká, ale tahle se mi líbí. Je pochopitelná, žádný nesouvislý plky o ničem. Hezký

11.05.2016 4 z 5

Moc hezky napsane knihy, všechny jsem prečetla od začátku do konce. Četla bych od ní všechno.

15.04.2016 5 z 5

Platící hosté Platící hosté Sarah Waters

Trochu mi trvalo, než jsem knize přišla na chuť. Od jedné chvíle jsem se ale tak začetla, že jsem se nemohla odtrhnout. Autorka opět nezklamala.

11.05.2016 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Od první chvíle kdy jsem přečetla první stránku, jsem se nemohla zastavit. Na pět hvězd to sice není, ale jinak si mě Stephenie Meyer touhle knihou získala.

15.04.2016 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Tohle mě moc nebavilo, ale přečetla jsem to

15.04.2016 3 z 5