Simeonnah Simeonnah komentáře u knih

Otisky Chribdy Otisky Chribdy Kristina Waagnerová

Už třetí díl doufám, že některé postavy umřou. Nestalo se tak nu nevadí. Opět sloupnuto v rámci asi 12 hodin čtení čistého času.
Napínavější, drsnější a krvavější. Asi tak bych tento díl shrnula.

12.08.2023 5 z 5

Dotek viatáru Dotek viatáru Kristina Waagnerová

Druhý díl, jsem slupla jako jednohubku v rámci jednoho večera (ehm noci) a asi tří hodin rána. Spala jsem tu noc jenom 3 hodiny a i ve snech mě hrdinové provázeli.
Sice mě koncem autorka mírně namíchla, ale věřím, že to v dalším díle zase napraví.
Když přišla volba, jestli budu pracovat nebo číst další díl... Měla jsem jasno.

11.08.2023 5 z 5

Zlatá Grai Zlatá Grai Kristina Waagnerová

S Epic fantasy to mám tak - jednou nahoře podruhé dole.
Poslední asi dva - tři měsíce jsem trpěla absolutní nechutí ke čtení, a pak jsem si vzpomněla, že mám rozečtenou tuto knihu.
Jak říkám, Epic fantasy obvykle není můj šálek kávy, ale tohle vážení... Tohle jsem nakonec přečetla v rámci 24 hodin!!!
Takže za mě neváhejte a tuto knihu si přečtěte. Čeká vás napětí, nečekané obraty a, sympatičtí hrdinové, intriky, potoky krve, souboje ale i přátelství, loajalita a boj o přežití.

11.08.2023 5 z 5

Barva draků Barva draků R.A. Salvatore (p)

hodnocení je velmi subjektivní, ale za mě se to táhlo jako sopel, a to není můj šálek kávy.

31.07.2023 2 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Děj odsýpá, napsaný to je dobře, jen kdyby si autorka občas neprotiřečila... Občas se našla věta, kterou jsem nechápala ani po konzultaci s jinými.

31.07.2023 4 z 5