Simeona Simeona komentáře u knih

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Zprvu mě kniha moc nebavila, ale pak jsem se ji nemohla nabažit. Nejvíce mě dostal konec. Ten byl opravdu velkým překvapením. Hezká kniha..

17.08.2016 5 z 5

Terezínské ghetto Terezínské ghetto Veronika Válková

U této knihy jsem se málem rozbrečela. Nejvíce se mi na ději líbilo to, že autorka použila skutečné osoby. Líbí se mi, že se autorka snaží přiblížit čtenářům prostředí ve kterém někteří lidé museli žít za druhé světové války. Moc se mi tato kniha líbila a proto jsem ji četla dvakrát. :)

17.08.2016 5 z 5

Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Veronika Válková

Kniha mě zklamala. Možná, že jsem očekávala příliš mnoho. V knize není žádná zápletka, ale pouze popisuje život Islanďanů. Zajímavější děj se odehrává až ve tři čtvrtině knihy, kdy se hlavní postava (Bára) dostane na palubu pirátu. Ale i tak mě kniha moc neoslovila.

26.07.2016 3 z 5

Pozdvižení v Pompejích Pozdvižení v Pompejích Veronika Válková

Kniha mě velice zaujala. Byl to první díl, kde autorka smísila dobrodružství s detektivkou a neopomněla ani na dávku humoru. Ze všech knih se mi právě tato líbila nejvíce a proto ji doporučuji si přečíst.

26.07.2016 5 z 5

Svatý Václav - Vraždou to nekončí Svatý Václav - Vraždou to nekončí Veronika Válková

Zprvu se mi knížka zdála velice nudná. Zajímavý děj se uskutečnil až v polovině knihy. Zvědavost mě osobně donutila číst dál a od poloviny se mi kniha líbila čím dál tím víc.

26.07.2016 3 z 5

Karel IV. - Příběh českého krále Karel IV. - Příběh českého krále Veronika Válková

Kniha se mi velice líbila. Knihu bych doporučila. Zábavná dějepisná knížka, kterou jen tak někde nenajdete.

26.07.2016 5 z 5