Pozdvižení v Pompejích

Kouzelný atlas tentokrát přenese Báru do Pompejí, kde ještě vládne doba otroctví. Společně s Bárou zažijete napínavé dobrodružství plné záhad a nečekaných odhalení.

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84825/dobrodruzne-vypravy-do-minulosti-pozdvizeni-v-pompejich-84825.gif 4.680

Kouzelný atlas Putování časem / Dobrodružné výpravy do minulosti 2.

Historie, Pro děti a mládež, Encyklopedie
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Pozdvižení v Pompejích

kuba2572

V jakém století se to odehrává

š.m.i.k
24.10.2019

Líbilo ;) nenásilné vyprávění o Pompejích, které děti seznámí s trochou historie. Navíc jsou vtažené do děje pomocí detektivní zápletky, takže jsou zvědavé, jak to bude dál. Hezky se to četlo i mně. Byla to naše první Bára, ale určitě ne poslední.

otula
26.05.2019

Příjemné čtení i pro dospěláka, pro děti skvělá forma seznámení s historií. A i kdybych si z knihy neodnesl nic jiného, tak teď alespoň vím, kde se vzalo úsloví, že je něco "na jedno brdo" :-)

Andi
21.05.2019

Opět nelze hodnotit jinak než spoustou hvězdiček, dala bych i pět, ale je to moje třetí kniha z výprav do minulosti, vesměs psaná stejně jako předešlé. Osnova je dána, něco něco, Bára jde na půdu, Bára se aklimatizuje, reálie, zvrat v ději, Bára je hrdinka, dostane dárek od lidí, se kterými se tam seznámila, přijde si pro ni Barčiči. B. si napíše co v minulosti zažila, konec.
Stejná chronologie je zachována snad ve všech těchto knihách.
Ale i přesto jsou to velmi čtivé příběhy, ne nadarmo oblíbené u malých i velkých.

helena4103
03.01.2019

nej nej nej

oskli
31.12.2018

Naprosto úžasná kniha, kterou jsme přečetli doma nejen se synem, ale následně celá rodina. Krásný příběh, navíc s detektivní zápletkou, která je sice dospělákem hned prokouknuta, ale menší děti nadchne a větší děti potěší. Tentokrát se podařilo sladit příběh s opravdovou spoustou zajímavých informací. Velký palec nahoru!

chrastitko
17.10.2017

V půlce jsem se sekla,ale potom to začalo být napínáve.

MarieBrožková
30.05.2017

Super moc se mi ta knížka líbila. Doporučuji.