Sazovsky Sazovsky komentáře u knih

Rozcházení Rozcházení Katherine Woodward Thomas

Kniha Rozcházení má neocenitelný přínos nejen pro partnerský život. Katherine pečlivě sestavila 5 kroků k šťastnému životu po rozchodu. Snad neexistuje člověk, který by se nerozešel, ale nikdo nám nikdy neřekl, jak se vědomě rozcházet, aby to neubližovalo a mohli jsme být šťastní.

Největší přínos tato kniha má paradoxně pro děti. Děti nejvíce trpí rozchody svých rodičů. Proto pokud patříte mezi vědomé rodiče, kteří se rozcházejí nebo jsou po rozchodu a stále vaše situace není dořešená, tak nad ničím nepřemýšlejte a knihu si kupte. Uděláte pro své děti to nejlepší, co v této nepříjemné situaci, můžete udělat.

Kniha je doslova průvodcem pro každého, kdo se potýká s rozvodem, je na pokraji rozchodu nebo se stále trápení s nevyřešeným zármutkem z minulého ukončení vztahu. Prostřednictvím osvědčeného 5 krokového procesu vědomého odpojení ukončíte romantický vztah - nejen přátelsky, ale i vědomě - způsobem, který ponechá všechny zúčastněné ve zdraví a možnosti se v budoucnu znovu zamilovat.

Postup vědomého prožití rozchodu je sestaven tak, abyste se mohli rozejít s laskavostí, důstojností a dobrou vůlí a dokázali uzdravit své bolavé srdce, a to bez ohledu na to, jak náročné jsou okolnosti vašeho rozchodu.

Díky knize můžete získat postup:

- Jak ochránit sebe a své děti (pokud je máte) před další bolestí.
- Jak v sobě probudit schopnost milovat a být milován, i když člověk kterého milujete vám vaši lásku neopětuje.
- Jak se dostat na místo hlubokého vnitřního klidu, kde není nevyřešený smutek, zášť, vina, hanba, hněv nebo zranění.
- Jak použít svůj zármutek k tomu, abyste si vyřešily opakující bolestivé vztahové vzorce, abyste mohli mít možnost žít život, který milujete plný lásky, štěstí a radosti.
- Jak opět začít žít sebenaplnění a láskyplný život.

Jako kouč využívám proces vědomého odpojení, který je v knize popsán nejen při řešení partnerských rozchodů, ale i u podnikatelů, kteří chtějí dosáhnout výsledků, které si neumí představit.

Knihu s upřímnou láskou a velkou vizí šťastného Česka doporučuji všem lidským bytostem, kterým záleží na jejich budoucnosti – na dětech.

Kniha Rozcházení od Katherine Woodward Thomas by měla být povinnou četbou na základních a středních školách. Tohle jsou klíčové dovednosti, které by se měli od malička dětem předávat.

23.05.2020 5 z 5

Vůdcovství Vůdcovství Slavomír Steigauf

Tato kniha v podstatě je jen akademickým dílem, který neudělá žádný rozdíl v životě lídra. Autor je skvělý analytik, ale analýzy toho, jaké modely leadershipu se používají nepomohou lídrům, aby v době, kdy mají být lídrem mohli leadership (vůdcovství) uplatňovat jako své sebevyjádření.

27.08.2018 1 z 5

Nenásilná komunikace Nenásilná komunikace Marshall Rosenberg

Tato kniha mi přinesla velký vhled do umění autentického naslouchání a následné komunikace. Metodu využívám nejen sám doma ve své rodině, ale učím ji mé klienty (www.sazovsky.com), kteří za mnou přicházejí, aby pochopili, proč si nerozumí se svou ženou nebo se svým mužem. Nejlépe tato metodika slouží všem lídrům, kteří chtějí být lídry nejen samo pro sebe, ale i pro druhé.

27.08.2018 5 z 5

Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým Simon Sinek

Kniha mi přišla tak užitečná, že jsem založil projekt www.objevsveproc.cz Můžete si pomoci této knihy, která slouží jako manuál, odhalit své PROČ - svůj smysl a přesvědčení.

Radikální upřímnost Radikální upřímnost Brad Blanton

Obsah knihy je plný užitečných informací a autorových zkušeností. Mě už hodněkrát pomohla v manželství získat svobodu bytí a svobodu jednání.

26.08.2018 4 z 5

Tři zákony produktivity Tři zákony produktivity Steve Zaffron

Pokud dokážete pro sebe objevit metodiku a přístup, tak získáte nárůst produktivity o 300 až 500% na všech úrovních života. Po aplikaci této metodiky začínám žít život který miluji. Není to jednoduché objevit, protože budete číst knihu napsanou transformačním jazykem.

26.08.2018 5 z 5

Jediná věc - Překvapivě prosté tajemství výjimečných výkonů Jediná věc - Překvapivě prosté tajemství výjimečných výkonů Gary Keller

Kniha přináší jedinečnou metodiku, jak dosahovat vysoké produktivity. Pokud celou metodiku pro sebe objevíte a stane se vaším sebevyjádřením , tak získáte svobodou bytí a jednání.

26.08.2018 5 z 5

Návrat domů Návrat domů John Bradshaw

Doporučuji přečíst každému, kdo chce poznat své skutečné já. Koupil jsem ji podruhé, protože ji čteme společně s manželkou a povídáme si o svých objevech.

26.08.2018 4 z 5

Autenticita Autenticita Stephen Joseph

Kniha udělá rozdíl v životě toho čtenáře, který se rozhodne, že chce pro sebe objevit, kdo ve skutečnosti je. Protože mě kniha velmi oslovila, založil jsem i facebook komunitu s názvem #autentičnost.