Sati Sati komentáře u knih

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Napínavá kniha, bavila mě hned od začátku, pro mě nečekaný konec, po dlouhé době kniha co mě nadchla

Ona Ona Carey Heywood

Nejdříve jsem četla ON, to mě bavilo víc, asi to bude tím, že když čtete dvě stejné knihy, akorát z jiného pohledu, znáte už co se stane, nenadchne, neurazí

10.05.2021 2 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Originální, autorku mám ráda, kniha se chvilkama četla dobře a rychle, ale chvilkama byly nudné a zdlouhavé pasáže

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Přečteno jedním dechem, smutný příběh, ale jako kniha čtivé a některé části jsem četla doslova s otevřenou pusou

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Trošku mě rozčilovalo chování hlavní hrdinky, a od konce jsem čekala trošku víc, ale jinak dobrá kniha, přečtená během chvilky

10.05.2021 3 z 5

Čekala jsem od knihy víc, je to oddychové čtení, ale já tam jaksi postrádala něco co by mě nadchlo a donutilo číst dál, dočetla jsem to jen z důvodu, že nikdy nenechávám knihy nedočtené

10.05.2021 1 z 5

Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Egyptská princezna: Deník dívky z roku 1490 př. n. l. Vince Cross

Kniha dobrá, ale obálka mě zarazila, je na ní Vince Crossová, přitom autor je pan Vince Cross.

11.12.2017 4 z 5

Jména čísel Jména čísel Hans-Joachim Lang

Obdivuji autora za jeho práci, ale podle mého je tato kniha příšerná... Chybí mi tam příběh, autor skáče z jedné události do druhé, jsem na 95 straně a absolutně nevím o co vlastně jde, spousta jmen, příbuzných a dat, ale ve finále mi z toho nic neplyne, kniha má 311 stran a z toho čistý text je 222 stran, zbytek jsou dodatky, kdybych nečetla samotný text, ale jenom ty dodatky, dozvím se asi stejně. Kupovala jsem si tuhle knihu společně s Ženy z bloku 10 a Fotograf z Osvětimi, proto abych se dozvěděla více o tom co se vlastně stalo, ale z této knihy jsem se dozvěděla akorát to, že 49 lidí z 86 se narodilo v Soluni, bylo ve stejném táboře ze kterého(většina stejným vlakem) odjela do Osvětimi a později všichni do Natzweileru. Všichni zemřeli v datech 17.,19.,11. a 13. srpna.

19.04.2017 1 z 5