sarush sarush komentáře u knih

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Miluji celou serii. Nemůžu říct, který díl byl asi nejlepší ale tady jsem si užívala toho, jak jsem viděla Rose z jineho pohledu, kde je slabá, když byla s Dimitrijem. Užívala jsem si, jak byl Dimitrij Stigroj. Nejvíc mě ale zarazil Abe, musela jsme si přečist třikrát , abych si byla jistá, že jsme to přečetla správně. Tohle je má 3 nejlepší série :)

12.02.2014 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Pomalu u nevím co víc na tule bombastickou sérii psát. Je úžasná a ja prostě už nemám slov. Každé překvapení je pro mě v knize něčím vyjmečným :) Určo se později k prvnímu dílu vrátím a znova si přectu VA :) Jedna z nej mých knih

10.02.2014 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Druhý díl mě vůbec nezklamal, spíš mě ještě víc donutil přemýšlet o téhle bezvadně a vtipně napsané knihy. :) Těším se na každé slovo, které mě čeká před tím než ho projedu očima. Vždy čekám co zas autorka vymyslela, že se tomu zasměji, uroním slzu nebo se nad tím zamyslím :) prostě nezklamala mě autorka a těším se na další díly, určitě je budu číst s nadšením :D Jenom mě šokoval Mason, bylo mi ho líto i hlavní hrdinky. Doufala jsem, že ještě víc zkomplikuje Mason děj ale takhle se nestane :) Přesto očekávám další zvraty v knize :D

06.02.2014 5 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Ze začátku mně to moc nebavilo. Moc dlouhé popisy. Když už ale Pia přelezla plot, tak mně to začalo bavit. Začalo být víc akce. Pia, mně nejvíc rozčílila, když neutekla, ale vrátila se zpátky k vědcům! Antonia jsem si oblíbila, taktéž i Eiu byl mi sympatický. Bylo to pro mně něco jiného, než když čtu jenom samé fantasy- typu upíři a dystopie. Nikdy jsem nečetla knihu s vědci a výzkumy. Musím říct, že nelituji, že jsem se pustila do téhle knihy. Bylo to pro mně něco jiného a něco nového, jako pro Piu svět za plotem. Nelituji toho, že jsem knížku začala číst. Děj se mi líbil.

25.01.2015 5 z 5

Noční škola Noční škola C. J. Daugherty (p)

Noční škola...Z tohohle názvu mi jenom vypovídá, vampire store, ale byla jsem mile překvapena. Děj se neodehrával na upíří škole a ani o upírovi nebyla zmínka. Tahle kniha mně vážně překvapila. Když jsem si ji půjčovala, tak jsem si ji pujčila kvůli upírům, ale když jsem četla dál, tak jsem zjistila, že by si v knize žádný upír neškrtl. Což mně šokovalo, ale i překvapilo. Četla jsem dál, až tak, že jsem se nemohla dočkat konce. Úžasná kniha.

20.09.2014 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Doporučuji přečíst :D

18.09.2013 5 z 5

Chci se zamilovat Chci se zamilovat Luděk Stínil

Toto byla moje první kniha, kde jsem četla o více hrdinech/kách než jenom o jednom/é hrdinovy/ce. Tato kniha se mi ale velmi líbila. Nejvíc mě bavilo, jak autor vytahoval a vrhal hrdinky z průšvihů. Někdy jsem se i trochu zasmála.

12.07.2013 4 z 5

Skřivan a lev Skřivan a lev Sandra Paretti

Už to nebylo tak pěkně napsané jako první díl. Proto 3 hvězdičky.

29.06.2013 3 z 5

Růže a meč Růže a meč Sandra Paretti

Tato kniha se mi moc líbila. Doporučila bych to komukoliv. Nejlepší bylo, když jsem četla o tom jak Caroline bojovala proti Fouchemu. Uvažovala jsem po celou knihu, kdo bude tajemný Gil. Ke konci knihy mě to ťuklo a já byla Happy, že to byl on a ne nikdo jiný. Doporučuji přečíst.

20.06.2013 5 z 5