Sarriii Sarriii komentáře u knih

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Absolutně skvělá knížka. Čte se jedním dechem, vtahuje do děje. Fakt sem neustále chtěla vědět, co bude dál. Za mě nejlepší knížka od tohoto autora a to jsem přečetla snad všechny. Jedinečná, opravdu jiná. Všechny jeho ostatní knížky jsou taky skvělé, ale moc se mezi sebou neliší. Tato vyčnívá! Super

16.10.2018 5 z 5

Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Miloš Bondy

Kniha skvělá. Čtivá a velmi působivá a bylo tam dost barvitého vyprávění, takže sem si dokázala celkem vcítit do hlavního hrdiny. Já mám knihy o holocaustu fakt ráda. Je to sice dost morbidní téma, ale já prostě drastické příběhy lidí ráda čtu. Asi proto, že si pak uvědomím, jak se mám dobře

16.10.2018 5 z 5

Zbláznila ses? Zbláznila ses? Jana Jirásková

Kniha se mi dobře četla. Akorát jsem se chvílemi ztrácela v tom, co je realita a co sen nebo myšlenky. Hluboký příběh to, ale opravdu není. A ten konec, co nebyl konec???? To mě teda docela zamrzelo. A pořád sem si říkala a co dál, jak to teda vlastně dopadlo. Některé pasáže jsou v knize celkem rozvinuté a ve srovnání s tím mi prostě přijde, že konec tam žádný nebyl

16.10.2018 3 z 5

Báječný lhář Báječný lhář Susann Pásztor

Průměrná knížka. Bavilo mě celkem poznávat rodinné vztahy hrdinky a kniha byla i celkem vtipná, ale některé pasáže mě zase až tak nebavily. Mám ráda knihy o holocaustu, ale tady toho bylo méně než více, ikdyž se knížka celá točí okolo prostředí Buchenwaldu a referátu,který bych já teda díky tomuto výletu fakt nenapsala. Přijde mi, že se hrdinka nedozvěděla nic.

16.10.2018 3 z 5

Sedmého sedmý Sedmého sedmý Jaroslava Černá

Zajímavá, dobrá kniha k zamyšlení jak minulost ovlivňuje budoucnost, jak když potlačujeme svoje potřeby a nemluvíme spolu si sami ztrpčujeme život a ne jen sobě. Začátek mě tedy moc nebavil, ale pak se to "rozjelo" Jsem ráda, že sem knihu četla

16.10.2018 4 z 5

Sobí bobky Sobí bobky Lars Simon

Mě to upřímně nebavilo. Zasmála jsem se opravdu minimálně.Spíše mi to někdy přišlo až trapné. Předchozí díly jsem sice nečetla, ale teď už vím, že ani nepřečtu. Byla to za mě slátanina vesměs o ničem

16.10.2018 2 z 5

Nechci jen existovat, chci žít Nechci jen existovat, chci žít Terka H (p)

Knížka je úplně skvělá ;) Moc dobře se čte.Příběh je opravdu velmi silný.V knížce najdete hodně inspirace a ke konci i pozitivní energie.Už se těším na další díl ;)

12.01.2018 5 z 5