Sobí bobky

Kdesi mezi středním Švédskem a Laponskem zmizela žena jménem Linda. Žena, kterou Torsten Brettschneider zbožňuje. A je to právě on, kdo ji teď musí najít. Že to zní jako prudce romantická procházka švédskými lesy? Ano, zhruba. Každopádně se Torsten nepustí do pátrání sám. Na cestách ho doprovodí jeho letitý VW-busík pokřtěný jménem Lasse a kamarád Rainer s velice řídkým plnovousem. Kdyby si Torsten s Rainerem nenaběhli na vidle Ásů, mohlo to skutečně probíhat prudce romanticky. Ale neprobíhalo. Členové sekty Ásů mají totiž chorobně utkvělou představu, že jsou reinkarnací severských božstev… Tak tedy nastartujme sněžné skútry a vydejme se na pološílený výlet ledovou tundrou Laponska!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/321396/sobi-bobky-Al3-321396.jpg 3.939

Torsten Brettschneider (3.)

Literatura světová, Dobrodružné, Romány
Vydáno:, Jan Vašut

Rentierköttel (2015)

Kniha Sobí bobky

IHT

Slava! Simon se nastesti opet vratil do Evropy a vykresluje typky, kteri jsou verohodni. Po slabem Kakmannim lejnu to je uleva a zaroven zabava. Jednoduche cteni (byt legracne zamotana zapletka), idealni na dovolenou :-)

T800

Kozy na lyžích to celkem pokazily. Ale jinak megabrutus. A marzivé, že jo Odine?
Je však celkem škoda, že už to končí. U celé trilogie jsem se velmi pobavil.

Sarriii
16.10.2018

Mě to upřímně nebavilo. Zasmála jsem se opravdu minimálně.Spíše mi to někdy přišlo až trapné. Předchozí díly jsem sice nečetla, ale teď už vím, že ani nepřečtu. Byla to za mě slátanina vesměs o ničem

Badger
09.10.2018

Tato kniha mi ukázala, že dnes může napsat knihu i člověk, který nemá o čem psát: Jo jel do cizí země, nezažil tam nic zajímavého a tak si toho spousty domyslel, jenže je to marný a bez nápadu. Možná je to rozpětím knih, které čtu, avšak tohle bych nikomu nedoporučil. Od prvního dílu šla kvalita postupně dolů.
Jedna hvězda za scénku se sáňkováním (mírně úsměvnou!) a ten hezký obal, jinak autor spíš pokazil papír, který jako docela kvalitní mohl být využit pro hezkou kniha.

Ke komentářům se nevyjadřuji lidem stačí hold dnes již málo jak v hudbě, filmu tak i v knihách.

niki-chan
19.09.2018

Poslední (?) pokračování vtipného příběhu života Torstena, tentokrát o jeho setkání s bohy. Stejně jako předchozí díly se jedná o vtipné čtení a opravdu stojí za to přečíst všechny tři.

kethy
08.07.2018

Třetí příběh a třetí příjemné a veselé překvapení. Tohle se četlo samo. Sice jsem knihu začala číst až v květnu a mohlo by se zdát, že jsem jí dočetla až teď, ale není tomu. Knihu jsem zhltala jedním dechem, přerošovaným výbuchy smíchu, ale nebyl čas na komentář. Tak jo, konec trilogie je lehce zmatečný, ale furt brutus. Vřele všechny tři příběhy doporučuji a slibuju, že se k nim ještě časem vrátím.

katinthebox
20.04.2018

Skvele zakoncenie trilogie. Doporucujem ale citam celu trilogiu naraz, dejovo knihy na seba navazuju. Vzhladom k hodne oddychovej povahe vsetkych knih, hrozi ze ak budete citat s dlhsim casovym odstupom, tak zabudnete co bolo v predoslom diele:D Inak treti diel mi prisiel najviac akcny, a knizku som doslova zhltla za par dni, pretoze som bola zvedava ako to dopadne. Necakajte z nej hlboke zivotne pohnutie, je to fakt oddychovka pre nenarocnych citatelov.

Jitulevrtule
16.04.2018

Utraodpočinková, plytká četba...asi bych doporučila mladším čtenářům.

Robinson Crusoe
Robinson Crusoe