Samsover Samsover komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tahle knížka to je tedy mazec. Uf!
Ke konci knihy už člověk některé dílky skládačky dává dohromady a tuší nicméně úplný závěr je nakonec velkým zvratem.
Nějak se mi podařilo vyhnout se mediální smršti, která vydání knihy předcházela, takže jsem knihu četla bez veškerých očekávání, příběh mě tak vtáhl, že jsem nemohla od knihy odejít. Jak už zde bylo řečeno, téma je hrozné a o to důležitější je na něj poukazovat.

15.11.2023 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Já vážně nemám slov, znáte takový ten pocit, že když nebudete číst, tak vám bude špatně od žaludku, bude vás bolet hlava a podobně? Tak i druhý díl série mě totálně pohltil, nemohla jsem nic, nemohla jsem jíst, nemohla jsem spát, nemohla jsem pracovat....byla jsem jak na trní a nutně jsem potřebovala číst, číst a číst...v tramvaji, za chůze, při jídle...všude s knížkou v ruce a přečetla jsem takřka na jeden zátah :). Skvělá knížka! Putování Ilan s pětadvacítkou a jejich objevování nových "věcí" mě opět uchvátilo, jako dlouho nic. Mám dojem, že se toho dalšího dílu nedočkám. Doufám, že to bude brzy, protože jinak se mi rozskočí hlava :D

03.01.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Neuvěřitelná knížka, přečetla jsem jí jedním dechem a nebyla jsem schopná se odtrhnout. Příběh Ilan mě opravdu obrovsky zaujal a poutavé vyprávění vtáhlo do stránek, tak jako už dlouho žádná kniha. Pořád jsem chtěla vědět co se stane a jak bude příběh pokračovat a vyvíjet se. Vrhám se rovnou do druhého dílu a nemůžu se dočkat dalších pokračování.... :)

01.01.2018 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Opět skvělá kniha, velmi strhující děj a zkrátka mam pocit, že nevydržím do dalšího dílu :D

27.01.2016 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Nebudu se nijak dlouho rozepisovat, zkrátka kniha, kterou jsem nemohla odložit z ruky a přečetla ji, takříkajíc, jedním dechem :)

20.01.2016 5 z 5