rudeblood rudeblood komentáře u knih

Ženy Ženy Charles Bukowski

klasický Bukowski. Dej žiadny ale on proste vie písať tak aby to bavilo.

-"chlap potrebuje haldy žien iba vtedy, ak žiadna za nič nestojí"

-"ty na mňa zvysoka dlabeš. Tie zamilované básne nič neznamenajú"
"znamenali keď som ich písal"

15.11.2020 4 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

keby sa dalo dam tych hviezd 6

26.03.2019 5 z 5

Nova Nova Keith R. A. DeCandido

príde mi to celé len ako taký prolog pred hrou starcraft : ghost ktorá bola bohužiaľ zrušená už vo vývoji takže by to chcelo pokračovanie. Zrejme chceli ozrejmiť pôvod Novy Terry ktorá mala v hre stvárniť hlavnú hrdinku. Keďže hra nevyšla kniha bez pokračovania stráca význam.

10.02.2018 3 z 5

Zabíječ trolů Zabíječ trolů William King

1: nespočetne veľa chýb v preklade ktorý písali viacerý ľudia a tak sa ešte k tomu rovnaká vec volala v rôznych kapitolách rozlične.
2: opis bojov strašný a nelogický.
3: jedna vec opísaná aj 3x čím prerušovala plynulosť bojov (príklad: postava v kapucni sa otočila. Felix sa veľmi bál. Postava v kapucni sa pozrela na Felixa. Felix cítil strach v žalúdku. Postave v kapucni zažiarili oči. Felix sa od strachu nevedel ani pohnúť )
4: trápne "husté" reči typu " připravte se na smrt " sa hodia možno tak do csi alebo kobra 11
a našiel by som tam určite veľa ďalších chýb ale po tretej kapitole som to radšej hodil do police a dúfam že nikdy nebudem mať takú knižnú krízu aby som to znova zobral do ruky.

30.12.2017 odpad!

Klub rváčů 2 Klub rváčů 2 Chuck Palahniuk

prvú knihu fight club a celkovo Palahniuka milujem ale toto ma veľmi sklamalo. Dočítal som to len preto že mi bolo ľúto nedočítať niečo za čo som vyhodil toľko penazí.

19.12.2017 1 z 5

Noc draka Noc draka Richard A. Knaak

pre mňa výborné pokračovanie knihy deň draka s napínavým a smutným koncom.

19.12.2017 4 z 5