roman9276 roman9276 komentáře u knih

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Šest vran je kniha, která vás zaujme hned po vizuální stránce, jak obálkou, tak i černýma stránkama. Děj se vůbec nestáhne ba právě naopak. Šmejda Kaze Brekkera si zamilujete a celkově jsou tady hodně sympatický postavy. Po dlouhý době jsem narazil na dost skvělý fantasy a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

21.04.2018 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Půlku knížky jsem hlavní hrdinku nenáviděl, byla taková dětská, tupá, úplně vymletá … Až nějak v půlce, kdy se dostává do týnejdžrovskejch problémů s první láskou, víc se rozpovídá o smrti svojí sestry, tak to do sebe nějak zapadlo a mělo to ten nádech Johna Greena, takovej ten smutnej, co se táhne celym dějem a v tu chvíli mě to začalo bavit. Spíše pro mladší ročníky okolo patnácti let.

11.04.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tématika holocaustu v Haně je naprosto strhující a pohltí vás od začátku do konce. Jedno rozhodnutí dokáže totálně změnit život několika lidí. Přečteno jedním dechem a konec mě teda naprosto odrovnal.

03.04.2018 5 z 5

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

Dělám si to sám je mega příjemný čtení, všechny buzny jsou si v něčem prostě podobný, takže se v tom svym způsebem najde každá. Martin Váša má skvělej, sarkastickej a kousavej humor, já se tlemil od začátku až do konce, takže ať už jste homokláda nebo ne a neni vám takovej humor cizí, rozhodně doporučuju přečíst.

29.03.2018 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Je to skvělý, je to syrový, je to plný věcí, který moc časo lidi nahlas neřikaj.
Tenhle soubor myšlenek mě obrovsky nadchnul, rozhodně stojí za přečtení
a v podstatě pokud nejste uvnitř úplně mrtvý nebo úplně debilní, tak vás to musí zaručeně zasáhnout.

18.03.2018 5 z 5