rezavaliska rezavaliska komentáře u knih

Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Tony DiTerlizzi

Jedinečná knížka plná naprosto úžasných ilustrací. Jedna z nejkrásnějších knih, co jsem kdy viděla :). Velká škoda, že jsem si ji tehdy nekoupila, ale jen půjčila. Nedá se už sehnat :(.

17.11.2016 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Přečteno v rámci maturity a knihu jsem si okamžitě zamilovala. Doslova přečtena jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

19.05.2016 5 z 5

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Celou knihou se táhne taková zvláštní posmutnělá atmosféra, ale právě ta melancholie a smutek tomu dodávají na originalitě. Líbilo se mi to, i když jsem čekala poněkud jiný konec.

19.05.2016 4 z 5

Čarotepec Čarotepec Blake Charlton

Z počátku jsem byla hodně zmatená a chvíli mi trvalo pochopit, jak funguje tato magie. Je úplně jiná, než kterou můžeme potkat v klasických fantasy knihách, např. Harry Potter. Ale po překonání prvotního zmatení jsem byla velmi překvapená. Moc se mi kniha líbila, přečetla jsem ji skoro jedním dechem a doufám, že bude pokračování v češtině.

17.02.2016 5 z 5

Ledový oheň Ledový oheň Chris D'Lacey

Kniha mě zas tak moc nenadchla, ale ani neurazila. Pro mě osobně to je průměrné dílo. Ovšem mnohem lepší než 1. díl, z toho jsem byla hodně zklamaná. :)

17.02.2016 3 z 5

Klíč k určování kouzelných tvorů Klíč k určování kouzelných tvorů Tony DiTerlizzi

Kouzelný příběh i ilustrace. Moc pěkná kniha. První jsem viděla film a byla jsem z něho nadšená. Po několika letech jsem dala šanci i knize a jsem nadšená ještě více. Hned jdu na druhý díl :).

17.11.2016 4 z 5