Reniee Reniee komentáře u knih

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Je to taková "harlequinka" v hygge stylu. Sice naivní a nerealistická, ale pěkně se četla a ukazovala na problém dnešní doby. Což je přemíra práce, shon, stres, závislost na telefonu a neschopnost odpočívat a radovat se z maličkostí.

14.03.2019 3 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Knihu hodnotim jako průměr. Divadelní hru jsem neviděla, ale prý je skvělá v podání Báry Hrzanové. Možná se na ní někdy vypravím, mám pocit, že by to byl větší zážitek a dojem, než který mám ze samotné knihy.

21.10.2018 3 z 5

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Zvláštní kniha. Zpočátku mi hodně vadila...jakým stylem byla psaná, jak moc tam bylo takové té omáčky okolo, a že se dlouho nic kloudného nedělo, ale pak kniha nabrala jiný směr, a pak mi i přestala vadit ta omáčka, a dalo se to číst. Ale že bych byla nějak nadšená, to se říci nedá. Kniha je spíše pro nenáročné čtenáře.

05.10.2018 2 z 5

První První Kiera Cass

Konečný díl série selekce. Hodně se v něm dělo a stalo. Hlavně ten konec byl trochu moc násilný a smutný. Ale i tak se mi kniha líbila a vůbec celá série o Americe. A teď se budu těšit na její dceru a na pokračování :)

05.08.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

První díl se mi líbil více, ale i tak jsem dvojku přečetla jedním dechem. A už se těším na třetí díl. Také mě rozcilovalo jak America preskakovala z Maxona na Aspena, ale ani Maxon není žádný svatoušek. Fakt jsem zvědavá jak se to všechno ve třetím díle rozuzli.

03.08.2018 5 z 5

Kluk k narozeninám Kluk k narozeninám Karel Štorkán

Takový normální románek pro holky.Nic uchvatneho, ale ani nic špatného. Zlatej střed pro odpočinek :)

15.04.2018 3 z 5

Tradiční česká zima – Zvyky, říkadla, koledy Tradiční česká zima – Zvyky, říkadla, koledy Josef Lada

Kniha je moc pěkná a hlavně také moc krásně ilustrovaná. Obrázky Josefa Lady máme rádi asi úplně všichni. Kniha nám připomíná tradice, zvyky a obyčeje zimních svátků a jiných významných dnů. V dnešní době se tradice už tolik nedodržují a hlavně se zapomínají a tato kniha nám je všechny připomene. Kniha je vhodná jak pro dospělé, aby si svátky připomněli, tak i pro děti, aby se jednotlivým tradicím naučili a mohli v nich nadále pokračovat. Kniha obsahuje i básničky a říkanky pro děti a nechybí tady ani pranostiky. Určitě doporučuji :)

08.12.2017