ReMi174 ReMi174 komentáře u knih

V bříšku V bříšku Michaela Fišarová

Hm, tak tohle všechno jsem ani já netušil :-) Pokud taky tápete, neváhejte a dovzdělejte se na stránkách této knížky! Budete se bavit nejenom vy, ale i vaše děti.

Kája a Claudie: Hra na štěstí Kája a Claudie: Hra na štěstí Michaela Fišarová

Krásná knížka popisující skutečný život dětí. Obdivuji upřímnou a nezkreslující podobu vyjadřovacích prostředků dnešní moderní mládeže. Jsem překvapen, jak se spisovatelka nebála popsat tak složitou situaci, která je v knížce nabídnuta s naprostou absencí hloupé autocenzury. Naprosto jedinečný a poutavý autorčin styl mohu jen doporučit.

08.10.2019 5 z 5

A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí Michaela Fišarová

Zajímavý nápad na seznámení dětí se školním prostředím pomocí písmen české abecedy. Proč není navržena na oficiální slabikář prvňáků ve škole nepochopím. Kdo chce, cestu si najde :-)

Kamínek Kamínek Michaela Fišarová

Po přečtení knížky máme doma stále nějaké oblázky, šutry, balvany, valounky a jiné kamínky na místech, kde byste je ani nečekali. Je to daň za neskutečně poetické vyprávění od paní spisovatelky, která se odvážila položit tu "nejnebezpečnější" otázku ve své knize - NAJDEŠ SI MĚ? A děti vážně hledají a vymýšlí stále nová a nová místa, kde by se kamínek mohl náhodou ocitnout. Pokud ještě knížku nemáte, určitě neváhejte a čtěte!

Náš dvůr má tajemství Náš dvůr má tajemství Michaela Fišarová

S napětím očekáváme filmové zpracování!!! Knížka je bomba.

Pavel: Kapela Pavel: Kapela Michaela Fišarová

Neobviňujte mě!!! Ale tato serie Třídnice 4.B je naprosto dokonalá ukázka moderní četby pro děti. Jsem nadšený - i moje děti, samozřejmě :-), a nemůžeme se dočkat dalších dobrodružství. Paní spisovatelko, PIŠTE DÁL!!!

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Vynikající kniha, která je hezký příběh patnáctileté Nikoly a jejího brášky Martina. Je určena všem dětem i dospělým.

Jana: Povodeň Jana: Povodeň Michaela Fišarová

Úžasná a napínavá kniha s přesahem na problémy dnešních dětí. Já i moje děti byly naprosto vtaženy do příběhu a společně jsme držely malé hrdince všechny palce. Paní spisovatelko, jen tak dál! Těšíme se na další příběhy Janiných spolužáků v rámci této poutavé knižní serie Třídnice 4.B!!!

08.10.2019 5 z 5

A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí Michaela Fišarová

Perfektní knížka pro začínající školáka. Na každé písmeno v české abecedě je utvořen příběh ze školního prostředí, při kterém se zasmějí nejenom děti, ale i dospělí. Čtěte, studujte a bavte se! Velcí i malí!!!