V bříšku

V bříšku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416705/bmid_v-brisku-jpU-416705.jpg 5 37 16

Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá? To všechno, a ještě mnohem víc vám ve 42 kapitolách, odstupňovaných podle týdnů těhotenství, poví ta nejpovolanější osoba. Samotné miminko v děloze. A věřte, že se nebudete ani chvilku nudit!... celý text

Maamut
03.11.2023 5 z 5

Skvělá knížka pro děti, kterým se má narodit sourozenec a jsou zvědavé, jak se miminko v bříšku má, jak roste. Dceři jsem četla když jsme čekali druhé a teď si společně s ním, dnes už tříletým, o knížku často říkají a stále je baví.
Srozumitelný a vtipný text, díky kterému dítě pochopí a zapamatuje si, což podtrhují krásné ilustrace Anety Žabkové.
Tuhle knihu plánuji kupovat všem budoucím starším sourozencům v mém okolí.

eliska2106
29.09.2022 4 z 5

Námět knížky se mi líbí, místy je i vtipná a může děti hezky provést těhotenstvím maminky, jen ty ilustrace mi stylově moc nesedí

ZelenýAnton
08.09.2022 5 z 5

Knížka byla moc zajímavá, bavilo mě sledovat jak je miminko velké a představovat si to podle ovoce.

jasmína
21.06.2021 5 z 5

SPOILER :

Perfektně napsaná kniha ,jen dcerku mrzelo, že teda nevíme zda to je holčička, nebo kluk..

Ale moc povedená kniha pro všechny.....

Monni
03.06.2021 4 z 5

Moc hezky zpracovaná knížka. Dcera (3 roky) u knihy nevydržela, ale syn (6 let) z ní byl nadšený. Každou chvilku se ptal co miminko v bříšku už umí a co mu narostlo a s touto knihou a ilustracemi to vše krásně viděl a potom pode toho maloval obrázky. Je pravda, že mi přišly některé věty docela stupidní, proto taky dávám jednu hvězdičku dolů, ale jinak jsem byla s knihou moc spokojená. Teď už jen budeme čekat až miminko vykoukne na svět :)

Akrij1
02.01.2021 5 z 5

Krásná, moc vtipně a zároveň poučně napsaná knížka o vývoji miminka v bříšku. Doporučuji všem maminkám, tatínkům, malým sourozencům a všem ostatním, kteří se nemůžou dočkat, až se miminko narodí a zároveň se chtějí dozvědět, jak ten malý tvoreček v bříšku právě vypadá a co se s ním děje. Text knížky doplňují velmi vtipné a nápadité ilustrace.

Pokorna_Praha
10.09.2020 2 z 5

noooooooo obrázky super pro malé děti, název pro extra malé děti, ale texty pro malé špunty tedy úplně nejsou. Nevím na jakou věkovou skupinu je to cílené a mate mě to

lenka0383
30.11.2019 5 z 5

Nádherné ilustrace plus příběh, který děti zaujme jazykovým zpracováním - jsou zde prezentovány myšlenky miminka vyvíjejícího se v bříšku, plus spousta naučných, přesto poutavých pasáží o srdci, nervové soustavě...

Lucka154
04.11.2019 5 z 5

Tahle knížka baví celou rodinu. Je napsaná vtipně a nekomplikovaně. Nejen děti, ale mnohdy i čtoucí rodiče poučí o tom, co se děje s malým človíčkem u maminky v bříšku. Doplňují ji moc povedené ilustrace.

BaraNor
04.11.2019 5 z 5

Ten, kdo ceka sourozence, ten bude skvele a zabavne poucen.

Viki11

hezké a poučné čtení :-)

andrea5636

úžasná paní spisovatelka

Linda168
03.11.2019 5 z 5

Ačkoli jsem matka dvou dětí, tak hodně věcí jsem ani nevěděla. Super poučná kniha, která se čte jak napínavý román????

Pavla999
03.11.2019 5 z 5

Užitečné, roztomilé...

ReMi174
08.10.2019 5 z 5

Hm, tak tohle všechno jsem ani já netušil :-) Pokud taky tápete, neváhejte a dovzdělejte se na stránkách této knížky! Budete se bavit nejenom vy, ale i vaše děti.

Pipi1
28.09.2019 5 z 5

Nádherná vtipná a zárověň naučná knížka pro děti, která nemá v české literatuře pro děti obdoby! Malý Človíček ukrytý u maminky v bříšku vypraví velmi poetickým, ale zároveň humorným způsobem vše, co se s ním děje až do jeho narození. Knížka dojme, potěší, rozveselí, pohladí! Krásné spojení textu a chytrých ilustrací! Jedna z nejhezčích knih, co jsem pro děti držela v ruce! Skvělý nápad! Potěší i těhotné maminky!