Kanálníčci: Strašidla z podzemí přehled

Kanálníčci: Strašidla z podzemí
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435928/bmid_kanalnicci-strasidla-z-podzemi-OT2-435928.jpg 5 49 49

Sliz Blemcavý je tak staré strašidlo, že se sotva pohne. Smrďouch se živí pachem z různých smrdutých věcí. Můra Vysávalka vysává energii z dětí, co v noci nespí a hrají počítačové hry. Tito tři hlavní hrdinové jsou strašidla z kanálu neboli kanálníčci, kteří spolu s dalšími tvory a bytůstkami žijí v podzemí. Co se stane, když se jednoho dne Smrďouch ztratí a zůstane uvězněný v dětském batohu? Podaří se zachránit Sliza Blemcavého, kterého strhne proud podzemní řeky? A přiletí Můra Vysávalka včas?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kanálníčci: Strašidla z podzemí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (16)

romanfidlercom
07.08.2024 5 z 5

Tato kniha byla velkým překvapením od Ježíška, nic moc jsem nečekal, ale příběh je tak netradiční, zábavný a čtivý, že si ho syn moc oblíbil a četeme ho rádi pořád dokala :-) Rádi bychom nějaké pokračování.

Varjohukka
01.03.2024 5 z 5

Dcera četla knihu ve škole, ale bavila ji natolik, že když ji objevila v knihovně, tak jsme si ji musely půjčit a přečíst společně ještě jednou.
Bylo to velmi milé čtení o napínavém dobrodružství kanálových strašidel. Také ilustrace byly výborné.
A kapitoly krátké tak akorát, že se skvěle hodily na čtení před spaním. Určitě doporučujeme!

Malinali
26.09.2023 5 z 5

Výborně napsané, zábavné, poučné. Vhodné už pro děti od 4 let, syna baví do teď.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kanálníčci: Strašidla z podzemí v seznamech

v dalších seznamech5x