Kanálníčci: Strašidla z podzemí přehled

Kanálníčci: Strašidla z podzemí
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435928/bmid_kanalnicci-strasidla-z-podzemi-OT2-435928.jpg 5 45 45

Sliz Blemcavý je tak staré strašidlo, že se sotva pohne. Smrďouch se živí pachem z různých smrdutých věcí. Můra Vysávalka vysává energii z dětí, co v noci nespí a hrají počítačové hry. Tito tři hlavní hrdinové jsou strašidla z kanálu neboli kanálníčci, kteří spolu s dalšími tvory a bytůstkami žijí v podzemí. Co se stane, když se jednoho dne Smrďouch ztratí a zůstane uvězněný v dětském batohu? Podaří se zachránit Sliza Blemcavého, kterého strhne proud podzemní řeky? A přiletí Můra Vysávalka včas?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kanálníčci: Strašidla z podzemí. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
01.03.2024 5 z 5

Dcera četla knihu ve škole, ale bavila ji natolik, že když ji objevila v knihovně, tak jsme si ji musely půjčit a přečíst společně ještě jednou.
Bylo to velmi milé čtení o napínavém dobrodružství kanálových strašidel. Také ilustrace byly výborné.
A kapitoly krátké tak akorát, že se skvěle hodily na čtení před spaním. Určitě doporučujeme!

Malinali
26.09.2023 5 z 5

Výborně napsané, zábavné, poučné. Vhodné už pro děti od 4 let, syna baví do teď.

Akvabela
14.06.2023 5 z 5

Dětem se kniha moc líbila. Fandili jsme slizu blemcavému, aby se dostal zpátky domů. Krásné ilustrace. Povedená kniha.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Kanálníčci: Strašidla z podzemí v seznamech

ve Čtenářské výzvě7x