Kája a Claudie: Hra na štěstí

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Dvojčata Claudie a Karel chodí do 4.B a protože se jejich rodiče rozvedli, tráví jeden týden u maminky a druhý zase ve vesnickém domku s tatínkem a babičkou. Pak se ale Claudie zraní, skončí v nemocnici a maminka rozhodne, že děti přestane k tatínkovi pouštět. Kája i Claudie jsou zoufalí a nevědí, co dělat. Rozhodnou se utéct z domova...

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395498/kaja-a-claudie-hra-na-stesti-v7r-395498.jpg 4.911

Třídnice 4. B 1.

Literatura česká, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Albatros (ČR)

Kája a Claudie: Hra na štěstí, 2018

Kniha Kája a Claudie: Hra na štěstí

zuza83
03.12.2019

První kniha ze série Třídnice 4. B a naprosto skvělá. Baví Vás od začátku až do konce.

Lucka154
04.11.2019

Tahle knížka startuje úžasnou sérii Třídnice 4. B. Děti při četbě prožívají podobné příběhy jako ve své skutečné školní třídě. I to je nejspíš důvod, proč si dcerka tenhle knižní seriál tak oblíbila.

Viki11
04.11.2019

vždy aktuální téma, stojí za přečtení

andrea5636
04.11.2019

Všechny knížky od paní spisovatelky jsou úžasné

Linda168
03.11.2019

Krásná kniha ze života a život není jen růžový a to vše v knize je. Kniha se čte perfektně. Vždy je mi líto, když je konec.

ReMi174
08.10.2019

Krásná knížka popisující skutečný život dětí. Obdivuji upřímnou a nezkreslující podobu vyjadřovacích prostředků dnešní moderní mládeže. Jsem překvapen, jak se spisovatelka nebála popsat tak složitou situaci, která je v knížce nabídnuta s naprostou absencí hloupé autocenzury. Naprosto jedinečný a poutavý autorčin styl mohu jen doporučit.

Pipi1
28.09.2019

Super knížka, velké doporučení!

Pipi1
28.09.2019

Kniha se nám velmi líbila, perfektně zvolená metoda psaní střídání ve vyprávění chlapce a děvčete. Knížka nabízí dva pohledy na věc. Rozesměje a poučí, v dnešním světě je milým pohlazením, není falešná a ukazuje opravdový život s jeho všemi stránkami. Myslím, že velmi mile překvapí svou uvěřitelností. I společné smíření sourozenců a vzájemná pomoc je daleko reálnější po vyhrocené hádce, která je velmi jemně, děti totiž často používají daleko horší slovník, a s citem pro dětskou duši, popsána. Výborné dialogy hlavních hrdinů! Kniha dovede děti k tomu , ze štěstí má každý v sobě a jen jen na něm, jak s ním naloží. Takové knížky jsou nezaplatiltelné! Díky za ni.