Pavel: Kapela

Zakladatel třídní kapely Pavel si láme hlavu s tím, co asi řekne jeho tatínek po návratu ze služební cesty na to, že si bez dovolení půjčil jeho velký blýskavý buben a odřel ho. Navíc si na něj kvůli jeho bubnování přišla do školy stěžovat sousedka. To víte, mít rockovou kapelu, to znamená spoustu starostí! Když se ale tatínek konečně dozví pravdu, zavítá na zkoušku kapely a nabídne čtvrťákům, jestli si nechtějí zahrát na opravdovém koncertě. Uspějí Bloudy z boudy před skutečným publikem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408344/pavel-kapela-pDR-408344.jpg 59

Třídnice 4. B 3.

Literatura česká, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Pavel: Kapela

Lucka154
04.11.2019

Další díl skvělé série o třídě 4.B opět nezklamal. Tyhle příběhy o spolužácích baví kluky, holčičky a často k nim večer před spaním vtáhnou i rodiče. Nejde v nich o žádná kouzla nebo čáry, ale právě ta opravdovost je na nich nepřitažlivější.

Viki11
04.11.2019

Hezké čtení, které jsme zvládli skoro jedním dechem

andrea5636
04.11.2019

Všechny knihy od této milé spisovatelky jsou krásné

Linda168
03.11.2019

Čteme celá rodina vždy před spaním a moc nás to baví.

ReMi174
08.10.2019

Neobviňujte mě!!! Ale tato serie Třídnice 4.B je naprosto dokonalá ukázka moderní četby pro děti. Jsem nadšený - i moje děti, samozřejmě :-), a nemůžeme se dočkat dalších dobrodružství. Paní spisovatelko, PIŠTE DÁL!!!

Pipi1
28.09.2019

Ani kniha Pavel ze série Třídnice 4.B nezklamala! Je opravdu hodně vtipná. Kluk Pavel se dostává díky své hyperaktivitě a zlobení do různých nesnadných situací, které se s humorem nakonec vyřeší. Je tu krásný sourozenecký vztah se sestrou Aničkou. Jakoby autorka při psaní dětských rozhovorů seděla u nás doma. :-) Vtipné, milé, poučné. Díky!