A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí

A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290299/bmid_a-z-pujdes-do-skoly-pro-kluky-co-se-DWI-290299.jpg 5 15 7

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka? Kniha pomůže dětem nejen s abecedou, ale také jim představí nový svět školního prostředí. Představte si, že existuje na každé písmenko nějaký předmět nebo jev, se kterým se ve škole setkají poprvé. S touto knihou je nic nezaskočí! Nápadité a hravé ilustrace doplňují vtipné texty. Jedinečná obrázková knížka, která provede čerstvé školáky abecedou a zároveň školním prostředím.... celý text

Lienilda
04.05.2023 5 z 5

Tak tahle kniha je úžasná, nápaditá, vtipná a hravá. Na každé dvojstraně jsou 2 až 3 obrázky a textu tak akorát, takže se dítě ani nemůže nudit.
Je pravda, že úplně nesnáším, když je v knize pro menší děti obrázků poskrovnu a na dvojstraně, nedejbože čtyřstraně žádný není. To však není tento případ a velmi oceňuji jakou práci si s tím ilustratorka musela dát.

Jediné co mě jako mámu zarazilo byla pasáž s házením mokré houby. To znám leda tak z filmů, na ZŠ nás to snad ani nenapadlo dělat :o)

Četli jsme už dvakrát a určitě na ní ještě přijde řada.

bacouch
15.04.2020 5 z 5

Škola může představovat pro malé děti něco, čeho se můžou obávat, protože nevědí přesně, co je tam čeká. Tahle kniha pojmenovala základní věci, s kterými se děti ve škole setkají a ukázala jim, že není důvod se bát, ale naopak se můžou těšit na nové dobrodružství.

Viki11
04.11.2019 5 z 5

Vtipná knížka pro každého předškoláka. Kam se hrabe slabikář :-)

andrea5636
04.11.2019 5 z 5

krásný dárek pro synovce, knížka se mu moc líbila

Pavla999
03.11.2019 5 z 5

Velmi vtipná knížka hovořící k dětem jejich skutečným jazykem.

ReMi174
08.10.2019 5 z 5

Perfektní knížka pro začínající školáka. Na každé písmeno v české abecedě je utvořen příběh ze školního prostředí, při kterém se zasmějí nejenom děti, ale i dospělí. Čtěte, studujte a bavte se! Velcí i malí!!!

Pipi1
28.09.2019 5 z 5

Báječná knížka pro začínající školáky i předškoláky! Velmi vtipně seznámí se školním prostředím! Všechny věci ze školy tu vypráví svůj příběh a nabádají školáky, aby se k nim chovali tak, jak mají. Chytré a legrační, velké doporučení! Díky za tak hezkou knížku!

Kniha A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí je v