RadkaPel Online RadkaPel komentáře u knih

Ještě jsme se nepotkali Ještě jsme se nepotkali Sophie Cousens

Je to mile, ale dle meho se radi ke knizkam, ktere si prectete a za 3 dny nevite o cem to bylo a jak se jmenovaly hlavni postavy. Trochu mi vadilo, ze ac ctenari bylo od druheho setkani hlavnich postav jasne, jak to dopadne, autorka nechala hlavni hrdinku az prilis dlouho tapat, koho ze si to teda ma vybrat. Dala bych tak 70 %.

23.01.2024 3 z 5

Jediná vzpomínka Flory Banksové Jediná vzpomínka Flory Banksové Emily Barr

Vydrzte. Osobne si myslim, ze kniha ma tak nizke hodnoceni, protoze ji spousta lidi nedocte. I kdyz je kniha psana predevsim pozitivne, premyslite nad udelem hrdinky a je vam ji proste lito, kniha rozhodne umi vyvolat emoce. Jen ten zacatek je pomaly a celkove se to necte prilis dobre (hrdinka vzdy musi prijit na to, co se s ni deje a vy to tak ctete znova a znova), ale pak se to rozjede a zvedavost vam neda. Tedy me nedala a i kdyz pisu komentar asi rok po precteni knihy, stale si pamatuji dej a pocit, ktery jsem z knihy mela.

17.01.2024 5 z 5

Konkurz na nevěstu Konkurz na nevěstu Helen Hoang

V prve rade bych rekla, ze to je oddechovka u ktere se prilis nezamyslite - a to nemyslim nijak urazlive - je to v ramci zanru v poradku. Muze se stat, ze vas hlavni hrdinka bude iritovat jako me, ale da se to prezit. Tema autismu tu sice je, ale neprijde mi nijak do hloubky .. navic jsem mela pocit, jak kdyby se z toho hrdina postupem casu vylecil .... v tomto ohledu bych spise doporucila knihu Holka, kterou kdysi znal, ktera mi prisla z hlediska myslenkovych pochodu a vyvoje osobnosti vysokofunkcniho autisty lepe pojata.

17.01.2024 4 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Mila knizka bez zaporaka. Jedine s cim hlavni hrdinove bojuji je vlastni nesmelost a nizke sebevedomi, co se tyka vztahu. A takovym lidem prece musite fandit. Jedna hvezda dolu za to, ze v druhe polovine se v tom sebepodcenovani placaji az moc :).

16.01.2024 4 z 5

Pod šepkajúcimi dverami Pod šepkajúcimi dverami TJ Klune (p)

Na teto knize je krasna jeji nadeje a bylo by hezke, kdyby to v realu takhle fungovalo. Pro nekoho muze byt kniha zdlouhava, ale tady mi to nevadilo. U cteni jsem se zasmala, pobrecela si a koncila jsem s usmevem na rtech a nadeji v srdci.

29.12.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tohle si proste chcete precist. Jasny, zadna extra zapletka a napeti do konce se nekona, ale je to vtipne, mile, hlavnim hrdinum fandite a po precteni mate usmev na rtech. Kdo hleda oddechovku, je to super tip.

29.12.2023 5 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Je to sice oddechovka a od romanticke literatury zadne slozitosti necekate, ale chybela tomu jedna vec, ktera je pro me v tomto zanru dulezita - a to je humor. Proste to tak nejak plynulo, hezka priroda, dobre jidlo, ale to je tak cele.

29.12.2023 3 z 5