Půca4 Půca4 komentáře u knih

Černý sníh Černý sníh Lotte Kinskofer

Krátké, nijak náročné čtení. Podle mého názoru mnohem lepší než Ledové oči, ale pořád to na ty 4 hvězdičky nestačí.

20.12.2016 3 z 5

Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot Malé šedé buňky: Jak to vidí Poirot Agatha Christie

V poslední době jsem si vážně oblíbila knížky s citáty a tahle je jedna z nich. Dále třeba Štěstí (Malý princ).

,,Zůstanou-li šedé závity mozkové bez cviku, rezivějí."

19.12.2016 5 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Knížka, která nenadchne, ale ani neurazí.

07.12.2016 4 z 5

Čerň a stříbro Čerň a stříbro Paolo Giordano

Takový obyčejně neobyčejný příběh. Rakovina je bolestné téma a autor dokázal psát jednoduše o složitých věcech.

08.09.2016 4 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Takové oddechové čtení povídek. Najdou se v nich hlavně milovníci koček, ale ne jen oni! Těším s na další díl. 3*

08.09.2016 3 z 5

Neoficiální průvodce Harry Potterem Neoficiální průvodce Harry Potterem Ellie Down

Mnoho věcí mi to vysvětlilo :) Miluji absolutně všechno, co má co do činění s knížkma Harry Potter :)

17.12.2015 5 z 5

Zákopy: Příběh vojáka z první světové války, 1914-1918 Zákopy: Příběh vojáka z první světové války, 1914-1918 Jim Eldridge

Moooc hezky napsán knížka o válce. Čte se rychle díky své tloušťce.

Dávám 5*

26.11.2015 5 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Knížka se mi líbila, ale svým způsobem jsem se občas musela dokopat, abych ji vůbec dočetla. Možná proto, že už jsem měla připravenou jinou knihu, na kterou jsem se těšila.
Hrozně moc oceňuje opravdu originální nápad!
Za to, že jsem si knížku zkazila jsem si mohla jedině já sama.
I tak si ale určitě zaslouží 5*!!

02.10.2014 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan