Privilegius Privilegius komentáře u knih

Ke knize jsem se dostal spíš omylem, ale nelituju. Čte se to úplně samo a takhle jsem se dlouho nezasmál. Je to super úlet, ale asi díky tomu zkusím přečíst i Staříka, který se mi jako film moc nelíbil.

21.10.2018 5 z 5

Hvězdné příběhy Čtyřlístku: 1993-1995 Hvězdné příběhy Čtyřlístku: 1993-1995 Ljuba Štíplová

Na Čtyřlístku jsem vyrostl, je to klasika. Ale starší díly mě bavily víc, byly vtipnější a příběhy nápaditější. I tak jsem to dal na jeden zátah :-)

07.10.2018 3 z 5

Zahradníkův rok na hřbitově Zahradníkův rok na hřbitově Viki Shock

Občas mi koutek cuknul, to přiznávám, ale jinak je to opravdu odpočinková jednohubka. Ale jsem fanoušek black metalu, tak to byla povinnost :-)

29.09.2018 3 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Je to psycho, ale čte se výborně. Njn. Kallentoft holt umí.

20.08.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Strhující děj, četl jsem jedním dechem. Atmosféra byla velmi stísněná a depresivní, ale co jsem čekal? Prostě sever se vším všudy!

23.05.2018 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Výborná atmosféra, byl jsem fakt napnutý. Ani s duchařinou jsem neměl problém. Bravo!

30.04.2018 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Série s hlavní hrdinkou Tórou mi přišla mnohem lepší. Tohle jsem docela "kousal" a nemůžu říct, že bych byl nadšený... Tak uvidím, jaký bude další díl z této řady.

30.04.2018 3 z 5

Zlatá kniha komiksů – Václav Šorel Zlatá kniha komiksů – Václav Šorel Václav Šorel

Pohodové retro čtení. Vrátil jsem se o hodně roků zpět, kdy jsem to louskal v Ábíčku.

07.01.2018 4 z 5