Pletynka Pletynka komentáře u knih

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se četla celkem dobře. Možná jsem od ní čekala trošku více, některé pasáže se mi zdály příliš natažené, ale závěr byl nakonec překvapivý.

01.11.2023 3 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Marcel Moss

Za mě 5*. Knihu nešlo odložit. Děj se pěkně rozvíjel a potřebovala jsem vědět, jak to se všemi postavami skončí. Určitě doporučuji.
Marcel Moss byl pro mě velkou neznámou a už teď vím, že si vyhledám i jeho další knihy.

25.05.2024 5 z 5

Kruh pochybností Kruh pochybností Tracy Buchanan

Celkový pocit z knihy je průměrný, ale i tak se kniha četla dobře. Našlo se i pár překvapení, ale ten konec je opravdu trošku moc i na mě.

12.05.2024 3 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Za mě super čtivá kniha. Doporučuji!

08.03.2024 4 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Začátek knihy byl trošku nudnější a táhl se .. pak se to pomaličku začalo rozjíždět a i přes to, že některé pasáže byly častokrát zbytečně natažené a dokolečka zmiňované, celkový pocit z knihy je pozitivní a konec rozhodně překvapující.

16.12.2023 3 z 5

Pro vyšší dobro Pro vyšší dobro Tim Ayliffe

Ze začátku jsem se do knihy musela nutit, ale pak se to tak rozjelo, že mě ta kniha pohltila. Až do posledních stránek se pořád něco dělo a moc se mi kniha líbila.

28.10.2023 4 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Jedna z knih, u které jsem se modlila, ať už ji mám dočtenou. Pasáže za mě byly nezáživné a jak jsem se na tu knihu těšila, tak moc mě zklamala.

19.06.2023 1 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Nemůžu říct, že by se mi kniha špatně četla, ale rozhodně jsem od ní čekala více. Konec dost nereálný...

06.03.2023 2 z 5