ph-m4367 ph-m4367 komentáře u knih

Musím říct že tato kniha byla dobrá. Četla jsem si komenty některých lidí tady a zjistila jsem však že to co se jim líbilo na této knize byl originální nápad. Nerada zklamu čtenáře této knihy kteří si ji tak oblíbíli ale existuje japonský film jménem Battle Royale natočený podle stejnojmeného románu který byl napsán spisovatelem Koushun Takami roku 1999. Příběh je velmi podobný Hunger Games...V budoucnosti, Japonská vláda zadrží skupinu studentů devátého ročníku a přinutí je se navzájem pozabíjet pod jménem revoluční hry ''Battle Royale''. Smí zůstat pouze jediný přeživší a studenti mají tři dny aby se mohli pozabíjet jinak budou všichni zastřeleni.. Neříkám že autorka okopírovala celý příběh jenom si myslím že příběh není tak originální.Myslím si že důvod proč je kniha tak prodávaná je díky způsobu kterým autorka knihu napsala a samozřejmě milostnému trojúhelníku.

08.07.2014

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Další úžasný díl této trilogie... Knihu jsem přečetla jak nejpomaleji jsem dokázala jelikož by mě pravděpodobně zabilo kdybych ji přečetla za jeden den... Loki tu knihu zase víc oživil a skutečně jsem doufala že se Wendy sebere a uteče s ním... Jinak Wendy se začíná více chovat jako královna kterou má být... Trochu mě to zklamalo doufala jsem že zůstane pořád tou Wendy ale mám pocit že se začiná měnit na Eloru... Nemohu uvěřit zjištění o Toveovi...[MOŽNÝ SPOILER] ... Zdǎlo se mi trochu divné že neprojevuje žádný cit k Wendy ale tohle jsem nečekala... Na konci knihy kde jsou krátké povídky z pohledů Finna,Tovea a Lokiho jsem si teprve plně uvědomila že Tove je gay když mluvil s Bainem... Celkově byla kniha super ale bylo mi trochu líto že tam bylo tak málo Rhyse ale co se dá dělat autorka musela dát prostor jiným postavám.

02.07.2014 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Na této knize se mi líbilo to že byla v celku originální a nepoužívala stereotypní bytosti jako upíry,vlkodlaky,čarodějnice, víly atd. Naprosto sem si zamilovala Tovea. Přijde mi že autorka dala postavám život a Tove byl ta povahově nejzajímavější postava dle mého názoru. Každopádně je to skvělá kniha a rozhodně doporučuji přečíst!

30.06.2014 5 z 5

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Milovala jsem tuto knihu od začátku až do konce. Je mi líto že už je to konec mojí dlouhé cesty spolu s Ethanem a Lenou ale jsem ráda že to dopadlo tak jak to dopadlo. Lepší konec bych ani nečekala.

28.06.2014 5 z 5