Petulinca Petulinca komentáře u knih

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Opravdu nechutná kniha. Dvě hvězdy dávám jen z důvodu, že jsem knihu prostě musela dočíst doufaje, že má nějaký smysl, když o ní každý sáhodlouze hovoří. Smysl jsem možná našla, ale za přečtení nestál.

21.07.2014 2 z 5

Žena, která si šla lehnout a rok nevstala Žena, která si šla lehnout a rok nevstala Sue Townsend

Kniha má super úvod, který mě nadchnul, dokázala jsem pochopit pohnutí hlavní hrdinky i reakci lidí kolem ní. Konec však již váznul a přešel do absurdity, která dle mého neodpovídala tónu knihy. Ale v podstatně dobrý příběh.

14.10.2014 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Harry jako můj miláček nezklamal, ale jeden bod ubírám za až příliš velkou komplikovanost a tím i trochu neuvěřitelnost řešení.

19.08.2014 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Knížka parádní, zejména mě překvapila skvěle popsaná válečná tématika, netradičně pojatá. Bohužel jsem dojela na skutečnost, že jsem již přečetla následující díly, proto děj byl často dost předvídatelný.

22.07.2014 4 z 5

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Dávám tři hvězdy. Kniha dobrá, osoby zajímavé, ale dle mého názoru se příliš neodlišuje od jeho předchozích děl... Kdyby se v knize řešil medvěd, asi bych ji zahodila...

02.01.2015 3 z 5