Petrusch Petrusch komentáře u knih

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Moje srdcovka Jojo! Ac jsem po precteni nekterych recenzi chvili vahala nad prectenim teto knihy - absolutne nelituju. A take souhlasim, ze zacatek byl na cteni ponekud nudnejsi, ale rozhodne stoji za to vydrzet :)
SPOILER - Pochopila jsem, ze Celie, ktera byla mistryne ve lhani, intrikach, si cele tehotenstvi vymyslela, aby si udrzela Guye (tusila, ze se neco deje a ditetem by si ho nadobro pritahla k sobe), ale ta "nemocnice"?? Prolog i Epilog maji byt jako nikdy neodeslane dopisy Lottie. Byla v blazinci??

23.01.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Strasny zklamani! Nuda, nuda, nuda... Knizku jsem odlozila a nedocetla, to se vazne nedalo. Prislo mi to jako cteni pro nactilete, pribehy nezazivne, obcas skladba vet jako slohova prace zaka prvniho rocniku stredni skoly.
Jeste panu Hartlovi dam sanci a uvidime, snad tentokrat nezklame, ale prijemne prekvapi :)

16.01.2019 odpad!

Slavík Slavík Kristin Hannah

Neskutecne nadherna knizka se silnym pribehem, ktery ve mne jeste dlouho zustane! Spisovatelka vas tak vtahne do deje, ze mate pocit, ze jste jeho soucasti. Nekolik pasazi jsem pres slzy nevidela a konec? Proste dojemne, krasne. Po kazde prectene knize o druhe svetove valce a po Slavikovi obzvlast jsem vdecna za dobu, ve ktere ziju, at uz na ni clovek jakoliv nadava. Doporucuju precist! Patri mezi me nejoblibenejsi knihy, ke kterym se budu vracet.

16.05.2018 5 z 5