petrra petrra komentáře u knih

Bludný kruh Bludný kruh Wilbur Smith

Fuj, hnus. Do půlky jsem se donutila číst, od půlky jsem listovala a nakonec jsem to zavřela a nejradši bych hodila do popelnice. Čtení o hnusarnách... Tato knížka jde z domu.

02.02.2014 1 z 5

Šelma Šelma Wilbur Smith

Wilbur stárne. Jeho dokonalí hrdinové jsou nesnesitelní a mučení lidí už je taky trochu přes čáru. Kniha byla dárek, jen proto jsem vydržela do konce.

30.01.2014 1 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

a mně se to líbilo a dobře četlo, prima oddechovka

07.01.2014 3 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Kniha mě hodně bavila a dobře se mi četla. Naprosto mě pohltilo cestování v čase a atmosféra 50. a 60. let v Americe... Hned bych se tam chtěla mrknout:)
Já akorát na rozdíl od Kinga více věřím konspiračním teoriím než teorii jednoho střelce, ale to mi chuť ke čtení nebralo.

05.01.2014 4 z 5

Jih proti Severu 2 Jih proti Severu 2 Margaret Mitchell

Moje oblíbená! Akorát ten konec! Ještě že se můžu utěšovat tím, že nám autorka nechala možnost domyslet si dle svého:-)

05.01.2014 5 z 5

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Četla jsem jedním dechem! Perfektně napsané - čekala jsem romantiku a dočkala jsem se mnohem hlubšího příběhu a hodně jsem se nenásilným způsobem dozvěděla o občanské válce.
Zamilovala jsem si Rhetta, Scarlett mě štvala kvůli své posedlosti nudným Ashleym...
Akorát mi na konci bylo smutno, jak si to ti dva pokazili. Ach jo. O to víc obdivuji autorku, že z toho neudělala očekávaný sladký happyend.
Naprosto doporučuji!!!

05.01.2014 5 z 5