PetraRehackova PetraRehackova komentáře u knih

Zločiny Velké Prahy Zločiny Velké Prahy Petr Zikmund

Dobře napsané, takoví hříšní lidé města pražského v modernější verzi,seriál byl skvělý.I herci v hlavních rolích byli skvěle obsazeni.Stojí shlédnout seriál a i knížka stojí za přečtení.

31.03.2022 4 z 5

Pražské mordy 2 - Skutečné kriminální případy z let první republiky (1918–1938) Pražské mordy 2 - Skutečné kriminální případy z let první republiky (1918–1938) Dan Hrubý

V knihovně má oba díly .Je to velmi dobře napsané,čtenáři kteří mají rádi detektivky a prostředí staré Prahy si určitě přijdou na své. Doporučuji

31.03.2022 5 z 5

Doktore, vražda, jedeme! Z deníku policejního lékaře Doktore, vražda, jedeme! Z deníku policejního lékaře Viktorín Šulc

Skvěle napsaná knížka, forma deníku je dobrý nápad, žádné dlouhé popisování vraždy. Stručně jasně napsáno ,kdo má rád tento žánr neměla by mu tato knížka chybět v knihovně. Doporučuji

23.03.2022

Doktor Jesenius Doktor Jesenius Ľudo Zúbek

Knížku jsem si koupila v antikvariátu ,padla mi do oka za výlohou.
Myslím že jsem neprohloupila. Knížku jsem přečetla během týdne.
Doporučuji všem knihomolům, těm co se zajímají o naší historii. Knížka by měla být povinná četba pro školní mládež aby se něco zajímavého dozvěděli o významném lékaři.

21.02.2021

Děti za mřížemi (Příběh chlapce) Děti za mřížemi (Příběh chlapce) Joža Mikula

Četla jsem tuto knížku rok vydání 1977 která má 187 stran.
Toto vydání trochu rozsáhlejší-popisuje i období Mirka v době kdy byl umístěn do náhradní rodiny a posléze vrácen zpět do kinderheimu.
Díky červenému kříži se na konci války setkal s babičkou a vrátit se sní domů do pohraničí.
Dle mého názoru by tato knížka měla být povinnou školní četbou.

05.09.2020

...bude dobrej... ...bude dobrej... E.M. Baco (p)

Knížku jsem si koupila poté co jsme si podobného ,,nervíčka"přivezli z útulku.Občas jsem měla pocit že ho přetrhnu když udělal na veřejnosti svůj ,,výstup"...Brečet nemá cenu,rozčilovat se taky ne.Občas mě taky vytočil tak že jsem zabalila jeho věci a chtěla odvézt z pátky do útulku,ale v polovině cesty jsem si to rozmyslela a jeli jsme zpátky domů,trochu to zabralo....Postupně jsme k sobě hledali cestu která byla dost trnitá.Teď je vidět pokrok a je den ode dne lepší a lepší....
Doporučuji všem, kdo mají problémového psa,a jedno dne si řeknete je dobrej.

30.03.2020

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Dobře napsaná knížka.Je to trochu i pohled do života lidí kteří pracují ve zdravotnictví.
Doporučuji i audio verzi knížky.

27.03.2020

Pražská strašidla a všemožná jiná zjevení Pražská strašidla a všemožná jiná zjevení Magdalena Wagnerová

Dobře napsaná,oddechová knížka.

15.02.2020 4 z 5

Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let Nový tajný deník Hendrika Groena, 85 let Hendrik Groen

Oba dva díly jsou skvěle napsané,deník ukazuje život seniora který si užívá života se svými přáteli dokud jde.Stojí zato si tuto knížku koupit a přečíst.

06.01.2019

Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat Od agamy po žraloka. Velký ilustrovaný slovník zvířat kolektiv autorů

Bezvadná knížka,mám ji v knihovně.
Jako malá jsem si ji každé prázdniny půjčovala u známých v knihovně-ze začátku
hlavně kvůli obrázkům později ke čtení...i když už jsem dávno dospělá nedávno jsem v antikvariátu neodolala knížku jsem si koupila do své knihovny.Všem knihomolům vřele doporučuji:-)

19.08.2017