Petraj365 Petraj365 komentáře u knih

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Prostě bomba

27.12.2020 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Další úžasný díl. Čtu knihy hned po sobě a už teď vím, že až přečtu všechny tak je přečtu znovu

13.12.2020 5 z 5

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Tato série je prostě super. Úplně mě to pohltilo. Je jasné jak to dopadne, ale i tak to mělo děj který mě moc bavil.

21.07.2020 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Bylo to vážně super. Přečteno za jedno odpoledne. Chtěla bych další pokračování Šance a Remi, ale bohužel nejsou k sehnání :-(

20.04.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Myslím, že nejslabší díl. Sice tam bylo napětí, ale nějak mě to nebralo. Vše bylo takové rychlé..

15.01.2022 3 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Tak to byla pro mě nuda. Nedá se to s předchozími díly srovnat. Hlavní postavy ničím nezaujaly a děj byl takový nijaký.

29.11.2021 2 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Tak to mě zklamalo. Docela nuda. Od této spisovatelky jsem čekala mnohem víc. Hodně předvídatelné a připadá mi, že je vše bylo takové rychlé

09.02.2021 1 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tak já nevím..četla jsem první i druhý díl. První byl super, protože se mi líbilo to tajemství. Chtěla jsem vědět o co jde. Druhá se mi líbila ještě víc. Přečetla jsem jí za den, ale tato třetí nevim. Je to stále dokola, nemůžu se začíst a je to takové zdlouhavé. Knihu odkládám a snad někdy dostanu chuť jí dočíst.

05.05.2020 1 z 5